Šodien durvis vērs pirmais Apple Premium klases veikals Latvijā

Tas, ka Apple ir atraduši Latviju pasaules kartē, jau daļēji tika parādīts pirms pāris dienām, kad kompānija parakstīja sadarbības līgumu par iPhone izplatīšanu pie mums. Jau šodien Latvijas vieta Apple kartē nostiprināsies, jo iepirkšanās centrā Sky&More Duntes ielā tiks atvērts pirmais Apple Premium klases veikals „iThink”.

„iThink” būs Latvijā pirmais šādas klases veikals, un tajā varēs iegādāties visu oriģinālo Apple produkciju – gan mūzikas atskaņotājus un aksesuārus, gan datorus (klēpjdatorus, darba stacijas, serverus), gan to perifēriju. Pircējiem no kompetentiem pārdevējiem būs iespējams uzzināt par jaunākajiem Apple produktiem un tos izmēģināt veikala modernajā un funkcionālajā vidē. Kā lēš paši veikala pārstāvji, „iThink” būs plašākais Mac produktu klāsts Latvijā. Tiek arī uzsvērts, ka regulāri notiks jaunāko produktu prezentācijas un apmācība, lai ļautu pircējam izvēlēties sev piemērotāko Apple ražojumu.

[img]/images/upload/premium_0.jpg[/img]

Apple Premium Reseller veikals “Studio A” Taivānā

Veikala atrašanās vieta – tirdzniecības centrs Sky&More izvēlēts, jo tas ir atbilstošs kā Apple, tā potenciālā pircēja definīcijai: „Sky&More par sava pirmā veikala atvēršanās vietu Latvijā izvēlējāmies, jo tas ar savu attieksmi pret iepirkšanos pilnībā saskan ar Apple filozofiju un mūsu pircēja tēlu – orientētu uz labu gaumi, interesantu, atraktīvu, tādu, kurš mīl kvalitāti un atzinīgi novērtē labu servisu,” skaidro „iThink” veikalu tīkla ģenerāldirektors Ļudas Stankevičius.

[img]/images/upload/premium_1.jpg[/img]

Apple Premium Reseller veikals “Studio A” Taivānā

Neviļus rodas jautājums – kam gan mums vēl iThink, ja jau ir Capital vai Lattelecom veikali? „iThink” ir vienīgais Apple oriģinālveikals Latvijā, tādēļ tas arī būs pirmais, kas tiks pie jaunākajiem produktiem un tehnoloģijām. Veikals tirgū nāk ar jaunām idejām un priekšlikumiem – tiek plānots veidot arī Apple lojalitātes klubu, kura biedriem pēc iespējas ātrāk piedāvās dažādu informāciju par produktiem un pakalpojumiem.

[img]/images/upload/premium_2.jpg[/img]

Apple Premium Reseller veikals “Studio A” Taivānā

Veikalu tīkla ģenerāldirektors Ļ.Stankevičius cer, ka tuvāko divu gadu laikā Baltijas valstīs tiks atvērti vēl pieci jauni veikali, kas, visi kā viens, ieturēti baltos toņos.

[img]/images/upload/premium_3.jpg[/img]

Apple Premium Reseller veikals “Studio A” Taivānā

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us