Snapdragon 888 – visas ierīces, kurās tas būs pieejams

Snapdragon 888 mikroshēma

Snapdragon 888 ir oficiāli izziņots, un ar šīs jaunās mikroshēmas izveidi tiek sperts liels solis uz priekšu ierīču grafiskajās iespējās, fotografēšanas un mašīnmācīšanās ziņā un arī citos veidos.

Paredzams, ka Qualcomm jaunais procesors darbinās daudzus augstas klases viedtālruņus no daudz ražotājiem visā pasaulē. Bet kuri ir tie zīmoli, kuri ir apstiprinājuši sadarbību?

Jaunās mikroshēmas funkcijas ietver par 25% labāku procesora veiktspēju nekā pagājušajā gadā, par 35% labāku grafiku, integrētu 5G tīklu, kā arī atjaunotas AI un attēlu apstrādes iespējas – tas viss ietverts nelielā shēmā, kas veidota uz jaunākā 5 nm ražošanas procesa. Mikroshēmas flagmainis iepazīstina arī ar daudzām jaunām funkcijām, kas paredzētas geimeriem un izstrādātājiem, kā arī īpašu drošību.

Visas Snapdragon 888 specifikācijas meklē raksta apakšā.

Bet tagad – ķersimies klāt zīmoliem, kuros tiks izmantots jaunais Snapdragon 888.

Asus

Snapdragon 888 mikroshēma būs Asus ierīcēs

Asus jau ir pazīstami ar augstākās klases Snapdragon, izmantojot Snapdragon 800 sērijas procesorus savā ROG Phone un Zenfone klāstā. Tagad ir apstiprināts, ka tiks izmantos arī Snapdragon 888.

Black Shark

Uz spēlēm orientētais zīmols Black Shark šī gada sākumā piegādāja divus diezgan intriģējošus spēļu tālruņus Black Shark 3 un Black Shark 3 Pro.

Ar Xiaomi saistītais uzņēmums ir apstiprinājis, ka pirmā “Black Shark” ierīču partija, ko darbinās jaunā mikroshēma, nonāks pie patērētājiem jau 2021. gada 1. ceturksnī. Tāpēc, ja vēlies labāko spēļu pieredzi, iesakām sekot līdzi šiem tālruņiem un iepriekšminētajam ROG.

LG

Snapdragon 888 mikroshēma būs LG ierīcēs

Korejas ražotājs jau gadiem ilgi ir izmantojis tieši Snapdragon, un ir paziņots, ka tas 2021. gads nebūs izņēmums. Tomēr atšķirībā no 2020. gada izklausās, ka LG plāno izmantot Snapdragon 888 vairāk nekā tikai vienam tālrunim.

Mēs nojaušam, ka LG V70 būs viena no šīm ierīcēm, bet kā ir ar LG tālruni ar ritināmo ekrānu vai Velvet pēcteci? Atliek vienkārši gaidīt un skatīties.

Motorola

Viens no interesantākajiem paziņojumiem nāca no Motorola, jo tas (it kā) apstiprināja, ka Snapdragon 888 nākamgad būs pieejams šīs kompānijas ierīcēs. Tomēr, ņemot vērā Motorola preses relīzē teikto, kur tiek minēts, ka 10. paaudzes Moto G ietvers “Qualcomm uzlaboto 800 mobilo platformu”, tas tikpat labi varētu nozīmēt, ka tie būs Snapdragon 855 vai Snapdragon 865.

Nubia

Snapdragon 888 mikroshēma būs Nubia ierīcēs

Ar ZTE saistītais zīmols Nubia pēdējos gados ir piegādājis tādus tālruņus kā Red Magic sēriju, kas parasti piedāvā ievērojamu spēļu pieredzi, par pieņemamu cenu. Tiek ziņots, ka 2021. gada pirmajā ceturksnī jaunākā šīs firmas ierīcē būs aprīkota ar Qualcomm Snapdragon flagmani.

OnePlus

Qualcomm vietnes videoklipā OnePlus atklāja, ka 2021. gada pirmajā pusē tas piedāvās tālruni ar jauno mikroshēmu. OnePlus flagmanī, pateicoties Snapdragon 888, būs uzlabots 5G, spēļu, kameras un citu aspektu atbalsts.

Domājams, ka tā būs OnePlus 9 sērija, jo zīmols vienmēr pirmajā pusgadā izlaiž jaunu numurēto modeli un otrajā gada pusē seko T variants.

Oppo

Arī BBK zīmols Oppo ir apstiprinājis, ka tā Find X3 sērijas flagmanis piedāvās Snapdragon 888. Tāpat kā iepriekšējie, jaunais tālrunis tiks izdots 2021. gada 1. ceturksnī.

Šis nav vienīgais Find X3 jaunums, kas izskanējis pēdējās nedēļās. Oppo arī atzīmēja, ka jaunais tālrunis piedāvās visaptverošu atbalstu 10-bitu krāsām. Sākot no attēlu uzņemšanas līdz attēlošanai un rediģēšanai – uz papīra būs iespējams iegūt precīzākas un dinamiskākas krāsas.

Realme

Budžeta klases zīmolam Realme Snapdragon flagmaņi nav sveši, jo pēdējā laikā tie ir parādījušies gan Realme X2 Pro, gan Realme X50 Pro. Ar to viss neapstājas, jo firma ir apstiprinājusi Realme Race kā savu Snapdragon 888 flagmani.

Vivo

Arī BBK zīmols Vivo ir atklājis, ka tas “drīz” laidīs klajā tālruņus, izmantojot Snapdragon 888 mikroshēmu. Iqoo 5 sērijā, Iqoo Neo 3, Vivo Nex 3S un X50 Pro Plus 2020. gadā tika piedāvāts ar Snapdragon 865. Tāpēc, iespējams, varam sagaidīt līdzīgu situāciju arī nākamgad, tikai ar Snapdragon 888.

Xiaomi

Arī gaidāmais Xiaomi Mi 11 tālrunis piedāvās Snapdragon 888. Xiaomi kādā vietnē ievietoja reklāmkarogu, apgalvojot, ka Snapdragon 888 vispirms debitēs ar Mi 11.

Kas vēl?

Snapdragon 888 partners official
Avots: Qualcomm

Qualcomm piedāvā arī ieskatu, atklājot visus apstiprinātos zīmolus, kuri nākamgad izmantos Snapdragon 888. Zīmoli, kas nav iepriekš minētajā sarakstā, bet ir parādīti šajā grafikā, ir Meizu, Sharp un ZTE.

Ir arī vērts atzīmēt, ka šeit neparādās arī tādi lieli spēlētāji kā Google, Samsung un Sony. Uz to pārāk nevar paļauties, jo arī pagājušajā gadā Google, Realme un Sony nebija sarakstā, taču gan Realme, gan Sony tik un tā izlaida Snapdragon 865 tālruņus.

Snapdragon 888 specifikāciju salīdzinājums

Avots: androidauthority.com

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us