SlotMusic gatavs tirgošanai

Sandisk atklājuši papildu informāciju par potenciālo CD aizstājēju „SlotMusic”. Paredzams, ka jau tuvāko dienu laikā jaunais formāts (kas būtībā ir microSD atmiņas karte) un arī to atbalstoši amatieru līmeņa MP3 atskaņotāji nonāks tirdzniecībā vairākos ASV veikalu tīklos.

Līdz Ziemassvētkiem ierakstu kompānijas gatavas nodrošināt patērētājus ar 35 mākslinieku albumiem SlotMusic formātā – pārstāvēti būs ABBA, Chris Brown, Coldplay, Connie Talbot, Daughtry, Don’t Quit Fitness Bundle, Elvis Presley, Five Finger Death Punch, Jimi Hendrix, Jimmy Buffet, Katy Perry, Keane, Kelly Clarkson, Kiss, Leona Lewis, Lynyrd Skynyrd, Metro Station, MIA, Nelly, New Kids On the Block, Ne-Yo, Nickelback, Pussycat Dolls, Rihanna, Rise Against, Robin Thicke, Saving Abel, Shwayze, Solange, Sugarland, Tim McGraw, Toby Keith, Usher, Weezer un Young Jeezy.

[img]/images/upload/slotmusic2.jpg[/img]
1 GB ietilpīgā atmiņas karte ar MP3 formātā ierakstītu albumu (bez digitālās mūzikas aizsardzības sistēmas DRM) maksās 15 ASV dolārus, kas ir visnotaļ salīdzināmi pat ar mūzikas lielveikala iTunes piedāvājumu (10 ASV dolāri par albumu, dolārs par dziesmu). Tiesa, kamēr internetā iegādātā mūzika sakrāsies vienā datu nesējā, SlotMusic albumi krāsies un krāsies, par spīti tam, ka no 1 GB ietilpības tiek aizņemta tikai daļa.

Līdz ar ierakstiem, Sandisk piedāvās arī 20 ASV dolārus vērtus mūzikas atskaņotājus, taču tiem diez vai būs milzu noiets, jo microSD standarta kartes iespējams ievietot teju jebkurā mūsdienu mobilajā tālrunī. Pārdošana tiks uzsākta jau tuvākajās dienās un albumus sākumā varēs iegādāties ASV veikalu tīkos BestBuy un Wal-Mart.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us