Skype vienlaicīgi apkalpo 30 miljonus lietotāju

Tiešsaistes saziņas speciālisti Skype paziņojuši, ka pagājušajā nedēļā vienlaicīgi apkalpojuši 30 miljonus lietotāju – tas populārajam VoIP pakalpojumu sniedzējam ir jauns sasniegums. Skype par to paziņojuši savā emuārā, aicinot lietotājus paziņot par Skype pakalpojumiem tiem ģimenes locekļiem un draugiem, kas vēl nelieto tos.

„Pirms pāris stundām Skype tiešsaistē vienlaicīgi izmantoja 30 miljoni cilvēku, kas uzņēmumam ir jauns sasniegums,” Skype emuārā rakstīja Pīters Parkess. „Šī ir laba iespēja atgādināt Jums, ka pienācis īstais brīdis atgādināt visiem cilvēkiem, kas vēl nelieto Skype, tā piedāvātās brīnišķīgās iespējas – video zvani uz datoriem, viedtālruņiem un televizoriem, saprātīga maksa par zvaniem uz fiksētajiem tālruņiem un mobilajiem tālruņiem, ziņu un failu sūtīšana. Tas viss palīdzēs sazināties ar Jums svarīgiem cilvēkiem, neatkarīgi no tā, kur viņi atrastos – otrā pasaules malā vai blakus mājā.”

Taču 30 miljoni aktīvo lietotāju noteikti nav skaitlis, pie kā apstāties, jo Skype lietotāju skaits mēnesī palielinās par aptuveni miljonu – par to liecina uzņēmuma sniegtie dati par pēdējiem trim mēnešiem.

Skype nesen iegādājās tiešsaistes video straumēšanas pakalpojumu sniedzēju Qik, kas liecina par to, ka drīz dzirdēsim par jauniem pakalpojumiem no Skype puses. Tāpat Skype turpina pārrunas ar Facebook, lai meklētu jaunus veidus, kā integrēt VoIP pakalpojumu pasaules populārākajā sociālās tīklošanas vietnē.

[url=http://www.techradar.com/news/internet/skype-serves-30-million-users-simultaneously-938948]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us