Skype piedāvā jaunu, uzlabotu versiju Windows lietotājiem

Skype laiduši klajā jauno Skype 4.0 versiju Windows lietotājiem, kas piedāvā labāku full-screen video zvanu kvalitāti un dažus citus uzlabojumus.

Lejupielādei 4.0 beta versija bija pieejama kopš pagājušā gada jūnija. Skype 4.0 tiek dēvēta par atšķirīgāko jauninājumu uzņēmuma vēsturē. Skype lietotājiem vienmēr bijusi iespēja veikt balss zvanus un rakstīt ziņojumus citiem programmas lietotājiem. Uzņēmuma pārstāvji apgalvo, ka jaunā versija lietotājiem ļaus vieglāk veikt video zvanus un izbaudīt labāku full-screen video kvalitāti.

[img]/images/upload/20090204121842.png[/img]
Maiks Bartlets (Mike Bartlett), Skype produktu stratēģijas direktors, skaidro, ka jaunā versija ir radīta izpētot desmitiem tūkstošu lietotāju atsauksmju, kas savāktas divu gadu laikā. „Šis ir jaunākais piemērs tam, kā Skype turpina ieviest dažādus jauninājumus un piedāvāt lietotājiem labāku zvanu kvalitāti.”

Jaunajā versijā iestrādāts arī joslu platuma pārvaldnieks (bandwidth manager), kas optimizē zvanu kvalitāti pieejamajā joslu platumā, ļaujot veikt video zvanus pat ar lēnu savienojumu.

Lietotāji bieži vien kritizē Skype balss zvanu kvalitāti, tādēļ jaunajā versijā iestrādāts jauns audio kodeks, kas izmanto tikai pusi no joslas platuma. Darbojoties kopā ar [i]bandwidth manager[/i] kodeks izmanto piejamo joslas platumu, lai nodrošinātu, pēc Skype vārdiem, uzticamu skaņas kvalitāti.

Jaunā versija lejupielādei pieejama [url=http://www.skype.com/intl/en-gb/download/skype/windows/]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us