Skype “pārvācas” uz internetu

Populārs VoIP-telefonijas serviss Skype “pārvācas” uz internetu. Iespējams, jau tuvākajā nākotnē lietotāji varēs veikt online zvanus ne tikai caur speciālo pielikumu, bet arī no citām mājas lapām.

Iespējams, šāds serviss tikai piedāvāts vairākos populāros resursos nākamā gada pirmajā ceturksnī, raksta TechCrunch ar atsauci uz pašu avotiem. Iespējamu Skype interneta partneru skaitā ietilpst lietišķais sociālais tīkls LinkedIn.

Blogs atzīmē, ka interneta telefonija darbosies uz tīmekļa pārlūku plaginu pamata. Šī metode atgādina Google pieeju, kura agrāk šogad integrēja savu balss servisu Google Voice GMail pastā. Pēc avotu vārdiem, Skype gūs ienākumus no šī servisa pateicoties maksas funkcijām, tai skaitā īsziņu sūtīšanai.

Pagājušajā nedēļā parādījās informācija, ka sociālais tīkls Facebook un Skype (iespējams, līguma par savu pakalpojumu integrācijas ietvaros) gatavojas palaist videočatu sociālajā tīklā. Tad viens no Facebook pielikumu izstrādātājiem paziņoja, ka uz doto brīdi sociālais tīkls nodarbojas ar slēgtu šī servisa testēšanu.

Skype auditoriju sastāda vairāk kā 560 miljoni reģistrētu lietotāju. Bez sociālajiem servisiem, Skype aktīvi paplašina savu klātbūtni mobilo ierīču tirgū. Šī gada oktobrī Android Market online veikalā, kas paredzēts Android platformai no Google, sortimentu papildināja pielikums no Skype. Ar šī programmas palīdzību „guglofonu” īpašnieki varēs veikt zvanus, sarunāties čatā un sinhronizēt savu adrešu grāmatu ar kontaktu sarakstu Skype.

Kā avots izmantota TechCrunch.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us