Skype parādījusies nopietna mobilā alternatīva

Sastrīdoties ar Skype, Fring izgudrotāji bija spiesti uzlabot savu produktu, lai neļautu tam nozust. Rezultātā šim multiprotokolu mobilajam mesendžerim parādījusies iespēja zvanīt uz fiksētiem telefoniem par cenām, kas ir zemākas par Skype piedāvātajām.

Konflikts starp Skype un Fring ieguvis likumsakarīgu attīstību: tagad Fring lietotāji var zvanīt uz fiksētiem telefoniem ar VoIP starpniecību, tāpat, kā to dara Skype lietotāji. Tikmēr šī iespēja ir tikai Nokia viedtelefonu īpašniekiem, ziņo ReadWriteWeb, tomēr nākotnē tā būs pieejama arī iPhone un Android ierīcēm.

[img]http://datuve/images/upload/20100921163131.png[/img]

FringOut cenas pagaidām ir zemākas kā SkypeOut. Vislētākie zvani uz fiksētiem telefoniem Kanādā un ASV maksā tikai vienu centu, laikā kad Skype cena tiem pašiem zvaniem ir 2,3 centi. Fring mājas lapā ir piedāvāta tabula, kura ļauj uzzināt zvana cenu uz valsti, apgabalu, pilsētu. Daudzos gadījumos Fring cenas ir izdevīgākas kā Skype cenas.

Fring ir arī pašu videozvanu atbalsts, bet pēc zvanu uz fiksētiem telefoniem iespējas parādīšanos, Fring funkcionalitātes ziņā ir kļuvis līdzīgs mobilajam Skype. Tomēr, ja ticēt lietotāju atsauksmēm, Fring videozvaniem vēl arvien ir slikta kvalitāte. Tomēr Skype videozvani mobilās platformās ir ierobežoti vai arī aizliegti. Tādējādi, lietotāji ieguva divus konkurējošos produktus ar apmēram līdzīgām patēriņa īpašībām. Fring stiprās puses – multiprokols un zvanu zema cena, bet Skype – popularitāte. Abu programmu vājā vieta ir viena – videozvani. Un cīņa par tirgu tikai sākas.

Kā avots izmantotas Fring un ReadWriteWeb.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us