Skype norēķināsies ar lietotājiem ar bezmaksas minūtēm

Interneta telefonijas serviss Skype piedāvās saviem maksas lietotājiem kuponus bezmaksas zvaniem uz stacionāriem telefoniem.

Maksas lietotāji saņems no Skype kompensāciju par servisa dīkstāvi, paziņojis Skype izpilddirektors Tonijs Beits (Tony Bates) kompānijas blogā. Viņiem tiks aizsūtīti kuponi noteiktam bezmaksas minūšu skaitam, kuras varēs iztērēt sarunām ar stacionāriem abonentiem.

Vidēji maksas lietotāji saņems no Skype apmēram pusstundu bezmaksas sarunu. Kuponi tiks aizsūtīti uz elektroniskajām pasta kastītēm. Visaktīvākie maksas pakalpojumu lietotāji varēs bez maksas zvanīt pa Skype nedēļas garumā.

Skype vadītājs Tonijs Beits noraidīja baumas par to, ka serviss nobruka hakeru uzbrukuma dēļ. Par nobrukuma iemeslu, pēc Skype datiem, kļuva nesavienojamība starp mezglu komutatoriem („supermezgliem”) un dažām programmas versijām.

[img]http://datuve/images/upload/20101229010412.jpg[/img]

Pasaulē vispopulārākais interneta telefonijas serviss pārstāja funkcionēt 22.decembrī. 23. decembra vakarā Skype komanda paziņoja, ka servisa darbība ir daļēji atjaunota – „onlainā” atradās 10 milj. cilvēku. Dažiem lietotājiem Skype nebija pieejams vairāk par 48 stundām.

ReadWriteWeb atzīmē, ka patreizējā dīkstāve bija lielākā kopš 2007.gada augusta, kad serviss nedarbojās apmēram divas dienas.

Kā avots izmantotas Skype un ReadWriteWeb.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us