Skype nokļūs gandrīz visur

Pēc tam, kad Skype atklāja SDK, var veikt pielikumus, kuri pielieto Skype funkcionalitāti (zvani, videozvani, čati) dažādām ierīcēm. Turklāt, Skype iespējas var iebūvēt jau esošos multiprotokolu mesendžeros.

Portāls techcrunch.com paziņoja, ka Skype atklāja SDK- software development kit, instrumentu izlase svešu pielikumu izstrādātājiem. SkypeKit ļaus pielikumu un ierīču izveidotājiem iebūvēt savos izstrādājumos dažādas Skype iespējas – čatus, balss un video zvanus.

Portāls techcrunch.com apgalvo, ka pašlaik SkypeKit atbalsta Linux, tomēr tuvākajā laikā (dažu nedēļu laikā) sagaidāms Windows un Mac OS X atbalsts. Tagad Skype varēs iebūvēt telefonos, spēļu konsolēs, televizoros, mediapleijeros, digitālos fotorāmjos un citās patēriņa ierīcēs, nesarunājot par to ar izveidotājiem- vienkārši ar Skype Kit palīdzību. Turklāt, ar Skype Kit palīdzību varēs veidot pielikumus, kuri realizē Skype funkcionalitāti, piemēram, iebūvēt Skype atbalstu multiprotokola mesendžeros, tādos kā Qip Infium vai Pidgin.

Pagaidām, netiek ziņots, kad parādīsies mobilo operētājsistēmu atbalsts, īpaši iOS un Android. Tomēr, tieši šīs operētājsistēmas var būt galvenā SDK pielietošanas nozare, jo tieši mobilās sistēmas var sastapt dažāda veida MID’os, planšetēs un citās ierīcēs, kas iekaro patērētāju sirdis un makus.

Peļņu sagaidīšana ļauj Skype atbalstīt savu SDK praktiski bezmaksas, neņemot vērā simbolisku vienreizēju $20 maksu. Pilnībā iespējams, ka SDK atklāšana sekmēs to, ka Skype nokļūs gandrīz visur.

Kā avots izmantota techcrunch.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us