Skype atklājēju jaunais projekts – Joost

Skype radītāji Janus Friis un Niklas Zennstrom’s, kuri ebay 2005. gadā pārdeva populāro, daudziem zināmo projektu Skype, laidīs klajā jaunu projektu ar nosaukumu [url=http://joost.com/]Joost[/url]. Joost būs interneta televīzijas serviss ar programnodrošinājumu. Galvenais šajā projektā ir tas, ka šī televīzija būs globāla un kvalitatīva, un, lai nogādātu šo televīziju skatītājam, tiks izmantots peer-to-peer tīkls, līdzīgi kā ar Skype. Pašlaik vēl Joost tiek testēts, bet ir iespēja pieteikties par Joost beta testeri un uzzināt, kas tas tāds īsti ir.

Jaunais projekts pirmoreiz tika palaists decembrī, zem nosaukuma The Venice Project, lai tas pārtaptu par Joost Janus Friis un Niklas Zennstrom’s izmantoja pusi no iegūtajiem līdzekļiem, kas tika iegūti no Skype pārdošanas.

Pašlaik Joost jau ir vienojies ar daudzām televīzijas satura sniedzējkompānijām, ieskaitot Warner Music un Lielbritānijā bāzēto filmu ražošanas kompāniju September Films.

Analizētāji un tehnoloģiju novērotāji ir ieinteresējušies par šo projektu – vai šim pārim izdosies ar TV izdarīt to pašu ko ar VoIP – mainīt skatījumu uz zināmajām tehonoloģijām.

Tagad tik atliek gaidīt, iespējams, Joost spēs pievilkt lielāku pūli nekā, piemēram, You Tube.

Avots: newsfactor.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us