Skype 5.0 piedāvā video čatu 10 cilvēkiem

Oficiāli tiek piedāvāta Skype 5.0 versija, kura noteikti patiks sociālā tīkla Facebook lietotājiem. Kā jau [url=http://datuve/raksts/3765/Facebook_un_Skype_plano_sadarbibu/]rakstījām[/url], jaunā Skype versija savienota ar Facebook Connect iespēju. Jaunā Skype saskarsne ļaus lietotājiem apskatīt Facebook News Feed jaunumus, mainīt sava profila informāciju un komentēt citu lietotāju rakstīto. Tāpat Skype jaunās versijas lietotāji varēs ātri pazvanīt saviem Facebook kontaktiem uz tālruni vai Skype kontu (ja viņi to norādījuši savā profilā).

Jaunajai Skype versijai ir uzlabota saskarsne, kas atvieglos darbu ar jau esošajām Skype iespējām, piemēram, ekrāna dalīšanu ([i]screen sharing[/i]) un video zvaniem. Video čatā tagad varēs piedalīties pat līdz 10 cilvēkiem vienlaicīgi. Pievienota arī iespēja, kas automātiski centīsies no jauna savienot pārtrauktos zvanus. Protams, uzlabota arī kopējā zvanu kvalitāte.

[img]http://datuve/images/upload/20101015142957.jpg[/img]
Mac lietotājiem gan šie jaunumi šoreiz prieku nesagādās, jo pašreiz jaunā Skype versija pieejama tikai Windows operētājsistēmām. Skype paziņojuši, ka Mac versija ir ceļā, taču nav konkrēti minēts, kad tā būs pieejama.

Jauno Skype versiju iespējams lejupielādēt [url=http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/windows/]šeit[/url].

[url=http://www.techspot.com/news/40668-skype-50-gets-facebook-integration-10way-video-chat.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us