Simpsoni pasmejas par Apple [un Microsoft] (+VIDEO)

Populārā animācijas seriāla Simpsoni varoņu dzīvesvietā Springfīldā atvērts Mapple veikals. „Tas ir tik sterils,” atzīst Līsa Simpsone (Lisa Simpson). Citiem vārdiem – Amerikas populārākais animācijas šovs pasmejas par Amerikas populārāko kulta zīmolu.

Pirmā decembra sērija sākās ar Līzas (Lisa) nokļūšanu paradīzē – lielveikala vidū uzbūvētā stikla ēkā, kurā atrodami Mapple – divpusēji iekosta ābola kompānijas – produkti, piemēram, MyPod, MyPhone u.c. Lai arī Mapple produkcija ir pārspīlēti dārga, Līsa izlemj iegādāties austiņas – līdz brīdim, kad uzzina to pārspīlēti augsto cenu, kas ir 40 ASV dolāri.

„Sveiki! Tas esmu es, jūsu neiedomājami lieliskais līderis Stīvs Mobs (Steve Mobs). Es ar jums runāju no Mapple galvenās ēkas dziļi jūras dzelmē un man ir paziņojums, kas pilnīgi mainīs jūsu uzskatus par dzīvi,” multiplikācijas filmā par Apple it kā piedāvātajām „inovācijām” pasmējušies autori.

Šajā brīdī videokonferencē iejaucas Bārts (Bart), kurš ņirgājoties informē klātesošos: „Jūs visi esat „[i]lūzeri[/i]”! Jūs domājat, ka ir forši pirkt tālruni ar augļa logo uz tā par 500 ASV dolāriem? Uzminiet! Mēs tos ražojam par 8 dolāriem gabalā un es uz katra no tiem [i]uzčurāju[/i]! Esmu nopelnījis bagātību, pateicoties jums. To visu investēju Microsoft – tagad es un mans draudziņš Bils Geitss bučojam viens otru uz naudas kaudzes!” tādējādi atklājot daudzuprāt patieso Apple “seju”.

Kopumā 20.sezonas 7.sērijā Simpsoni vairākkārt pasmejas par Apple radīto kultu. “Es nekad nebūtu domājusi, ka kompānija būtu mans dvēseles draugs,” atzīst Līsa.

Noslēgumā Simpsonu ģimene saņem ikmēneša MyBill rēķinu 1200 ASV dolāru apmērā par 1212 dziesmu lejupielādi no interneta veikala. Rezultātā Līsai jāstrādā Mapple reklāmas seju un jādala bukleti par “[url=http://en.wikipedia.org/wiki/Think_different]Think Different![/url]” kampaņu.

[i]N.B.! Ja YouTube piedāvātais video vairs nav pieejams, to noteikti būs iespējams atrast ar atslēgvādiem “mapple store” vai “sipmsons s 20 ep 7”![/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us