Silikona apvalks samazina iPhone starojumu par 60%

[i]Pong Research[/i] izstrādājuši silikona apvalku, kas samazina iPhone antenas radīto starojumu par 60 procentiem. Uzņēmuma vadošais zinātnieks Alfreds Vongs ([i]Alfred Wong[/i]) stāsta, ka aizsargājošajā apvalkā atrodas patentēts tehnoloģijas modulis, kas novirza tālruņa radīto starojumu prom no lietotāja galvas.

[img]http://datuve/images/upload/20090918193421.jpg[/img]
„Ņemot vērā manas raizes par tālruņa radītā nejonizējošā starojuma ietekmi uz cilvēka ķermeni, es nonācu pie secinājuma, ka starojuma novirzīšana ir labākā pieeja šai problēmai,” stāsta Vongs. Viņš arī skaidro, ka Pong iPhone apvalks ir pirmā FCC sertificētā prece, kas mazina mobilo tālruņu starojumu.

[img]http://datuve/images/upload/20090918193445.jpg[/img]
„Starojums ir līdzīgs cigaretēm – viena cigarete jūs nenogalinās, taču smēķēšana vairāku gadu garumā rada līdzīgi negatīvu efektu. Daudzi cilvēki uztraucas par mobilā tālruņa radīto starojumu, taču vajadzība pēc tālruņa izmantošanas ir stiprāka par šīm bailēm.” Pong apvalks iPhone 3G un 3GS versijām ir pieejams par 60 ASV dolāriem, savukārt apvalks priekš Blackberry būs pieejams 2009.gada beigās.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/44016/145/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us