Šī gada trešajā ceturksnī gaidāms Acer netbook ar Android OS

Google piedāvā ne tikai interneta meklētāju un reklāmas pakalpojumus, bet arī atvērtā koda operētājsistēmu viedtālruņiem – Android. Taču izrādās, ka Android nonāks ne tikai viedtālruņos – Acer grasās šogad laist klajā ar Android OS aprīkotu netbook’u.

Šī gada aprīlī par saviem nodomiem izmantot Android netbook’os paziņoja HP, taču līdz šim nekādi konkrēti lēmumi nav pieņemti. Acer ir pasteidzies un šodien paziņoja, ka šī gada trešajā ceturksnī laidīs klajā netbook’u, kurā būs uzinstalēta Android OS. Acer paziņojuši, ka šogad grasās laist klajā arī viedtālruņus ar Android OS.

Balstoties uz Reuters sniegto informāciju, Windows XP OS Acer netbook cenai pievieno 25 ASV dolārus. Džims Vongs no Acer teicis: „Šobrīd netbook’i ne tuvu nav perfekti. Pēc diviem gadiem situācija būs mainījusies. Fakts, ka mēs piedāvāsim netbook’us ar Android OS, nenozīmē, ka Windows XP pazudīs. Pircējiem būs iespēja izvēlēties sev vēlamo operētājsistēmu.”

Analītiķi norāda, ka Android operētājsistēmai paredzētās programmatūras trūkums liedz spriest, kā tā ietekmēs Microsoft Windows XP operētājsistēmas pozīcijas, kas pašlaik dominē tirgū.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Acer+to+Offer+AndroidPowered+Netbooks+in+Q3/article15302.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us