“Shutdown day”

Mūsdienās, kad datori ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu, ir skaidrs, ka pilnīgi iztikt bez tiem būs ļoti grūti, varbūt pat neiespējami. Ikvienam no mums ir vērts padomāt par to, kā ir mainījusies viņa dzīve, sabiedrībā vadošās tendences un vai mēs datoru dēļ nezaudējam kādu svarīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Vai mēs spēsim izturēt vienu dienu bez datoriem?

24. martā ikvienam ir iespēja [url=http://www.shutdownday.org/]piedalīties[/url] vienā no lielākajiem un vērienīgākajiem eksperimentiem Interneta vēsturē, kura mērķis ir noskaidrot, cik daudz cilvēku no visas pasaules var nelietot datoru vienu diennakti, un kas notiks, ja eksperimentā piedalīsies ievērojams cilvēku skaits. Projekts ir tapis, pateicoties divu kanādiešu – Denisa Bistrova un Maikla Teilora – pūlēm.
Raksta tapšanas brīdī vairāk par 46,6 tūkstošiem cilvēku apgalvoja, ka izturēs šo pārbaudījumu, kamēr tikai nepilni 7,2 tūkstoši uzskatīja, ka nespēs to paveikt.
Tiem Datuves lietotājiem, kas vēlas piedalīties šajā akcijā, [url=http://datuve/spele/]Datuves spēlē[/url] uz 24. marta jautājumu rekomendējam atbildēt 25. martā līdz 12.00!

Izslēdziet savu datoru uz diennakti, lai noskaidrotu, vai spējat [i]izdzīvot[/i] 24 stundas bez savām [i]elektroniskajām smadzenēm[/i]!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us