Sharp piedāvās TV ar WHDI, kas ļaus izvairīties no vadu kaudzes aiz tālrāža

Bezvadu pasaulē ir spēks – to apzinās teju ikviens tehnikas ražotājs un aizvien vairāk elektronikas „gadžetu” tiek piedāvāti arī bezvadu versijās. Patiesībā, ieskatoties lielos vilcienos, ar bezvadu tehnoloģijām vēl nav pieejama tikai elektrība un video pārraide mājas elektronikā. Taču… Sharp savos jaunajos X sērijas LCD televizoros nolēmis ieviest bezvadu videopārraidi.

X sērijas LCD televizori jau šobrīd izceļas ar to, ka tie ir plānākie rūpnieciskā ražošanā palaistie ekrāni (3,44 cm biezākajā daļā), kas panākts, visu nepieciešamo elektroniku (piemēram, TV uztvērēju) ievietojot nevis aiz TV atrodamā padziļinājumā, bet atsevišķā ārējā kastē. Nu Sharp apvienojušies ar Amimon, kas ir viens no tehnoloģijas pionieriem, lai X sērijas LCD TV apveltītu ar WHDI tehnoloģiju, kas tirgū zināma jau nedaudz vairāk nekā gadu. Wireless High Definiton Interface lietošana ļaus ārējo TV uztvērēja kasti novietot kaut pagrabā, bēniņos vai otrā istabā, un visu video un audio signāla pārraidi nodrošinot pa gaisu. Tādējādi Sharp lielākais trumpis būtu izcili ērta ierīces uzstādīšana pie sienas, jo būtu nepieciešama vien elektrības rozete.

[img]/images/upload/sharpx.jpg[/img]

Sharp X series “biezuma” demonstrējums

Wireless High Definition Interface būtībā uzstāda jaunu latiņu HD videopārraidē – tehnoloģija piedāvā video datu pārraidi ar ātrumu līdz 3 Gbit/s (40 MHz kanālā), kas ir pilnīgi pietiekami, lai pārraidītu augstākās kvalitātes 1080p video. WHDI tehnoloģijas darbības rādiuss ir apmēram 30 metri, un signāls spēj izlauzties cauri sienām, saglabājot ļoti zemu latentumu (aiztures laiku) – mazāk nekā vienu milisekundi.

[img]/images/upload/whdi.jpg[/img]
Pagaidām gan Sharp nav izpaudis kāds sadārdzinājums ir gaidāms televizoriem, kam būs pieejama šī tehnoloģija, taču ir skaidrs, ka tas būs pieejams kā papildus opcija visiem 37, 42 un 45 collu LCD TV no X sērijas.

[img]/images/upload/sharpx2.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us