Sharp izsludinājuši pasaulē pirmos „guglofonus” ar 3D displeju

Kā tika gaidīts, Sharp piedāvāja divus „guglofonus” ar 3D displejiem – modeļi Galapagos 003SH un 005SH. Nopirkt pirmo jaunumu varēs šī gada decembrī, otro – nākamā gada februārī.

Abi viedtelefoni ir aprīkoti ar 3,8 collu skārienjūtīgiem ASV displejiem (Sharp Advanced Super View TFT) ar 480×800 pikseļu (WVGA) izšķirtspēju un „multitouch” tehnoloģijas atbalstu, kas ļauj skatīt „telpisku” attēlu bez speciālām brillēm.

Ekrāns izmanto „paralaksa barjeras” efektu: tajā veidojas divi nedaudz atšķirīgi attēli kreisajai un labajai acij, un ja lietotājs atrodas tieši pretī displejam, tad attēls liekas telpisks.

Modelis Sharp Galapagos 003SH ir aprīkots ar 9,6 megapikseļu kameru uz CDD matricas ar autofokusa objektīvu un HD video ieraksta iespēju 720p formātā, 400 МB iebūvētās atmiņas, ka arī Bluetooth, Wi-Fi un GPS moduļiem. Viedtelefona pamatā ir gigahercu procesors Qualcomm Snapdragon. Programmu platforma – Android 2.2.

[img]http://datuve/images/upload/20101107040537.jpg[/img]

Sharp Galapagos 005SH ir izbīdāma QWERTY- tastatūra (sāna slaideris), 512 МB atmiņa un kamera ar 8 megapikseļu matricu. Ar šo atšķirības beidzas.

Viedtelefonus piegādās ar septiņām 3D filmām. Turklāt, pircēji iegūs septiņas „telpiskas” spēles, piemēram, Mega Man, Resident Evil: Degeneration un Ghosts ‘n Goblins: Gold Knights, kurus izstrādāja kompānija Capcom.

Kā avots izmantota Sharp.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us