Septembra beigās LG izlaidīs viedtelefonu uz Window Phone 7 bāzes

Ne tik sen Internetā nonāca dati par jaunā viedtelefona C900 no LG drīzu parādīšanos pārdošanā. Tagad ir parādījusies informācija par konkrētu jaunuma relīzes datumu – 28. septembris, ka arī par dažām gadžeta īpatnībām. Tas būs pirmais viedtelefons ar Windows Phone 7.

Pēc Slash Gear datiem, informāciju par pirmā LG C900 WP7 viedtelefona relīzes datumu atklāja organizācija Bluetooth SIG, kas nodarbojas ar jauno mobilo ierīču sertificēšanu. Tiek gaidīts, ka ASV šī ierīce parādīsies šogad, 28 septembrī.

Ir zināms, ka viedtelefons ir izpildīts horizontālā slaidera formfaktorā ar QWERTY-tastatūru un darbojas zem Windows Phone 7 vadības. Telefonam ir Bluetooth modulis un Bluetooth A2DP bezvadu stereoskaņas nodošanas profila atbalsts (būtu dīvaini, ja tāda nebūtu).

Turklāt, uz priekšējā paneļa ir aparāta taustiņš «home» un skārienjūtīgie meklēšanas un atgriešanās uz iepriekšējo izvēlni taustiņi. Detalizētākas informācijas par C900 pagaidām nav.

Mēs aprakstījām tikai vienu telefonu no C900 virknes, bet tā sastāvēs no trim modeļiem: C900N, C900k un C900B. Pagaidām nav skaidrs, vai tie atšķirsies pēc aparāta raksturojumiem vai formfaktora, bet tos izplatīs dažādi mobilo sakaru operatori Āzijas, Eiropas, Ziemeļu un Dienvidu Amerikas valstīs un Austrālijā. Ir zināms, ka ASV līgumu C900 piegādei ieguvis nacionālais operators AT&T.

Kā avots izmantota Slash Gear.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us