Seagate joprojām ir līderis pārdoto HDD skaita ziņā

Lai gan SSD kļūst aizvien populārāki, datu uzglabāšanas tirgus joprojām balstās uz tradicionālo cieto disku tirdzniecību, kurā divi galvenie dalībnieki joprojām ir Seagate un Western Digital. Balsoties uz tirgus izpētes uzņēmuma iSuppli ziņojumu, Seagate saglabāja līderpozīciju cieto disku pārdevēju vidū 2009.gada ceturtajā ceturksnī, ar nelielu pārsvaru pārspējot tuvāko konkurentu Western Digital.

Seagate pagājušā gada pēdējā ceturksnī pārdevuši 49,9 miljonus vienību, savukārt Western Digital – 49,5 miljonus. Western Digital neizdevās ieņemt līderpozīciju pat neraugoties uz to, ka uzņēmuma pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni palielinājās par 12%, savukārt Seagate – tikai par 8%. Seagate ieņēmumi 2009.gada ceturtajā ceturksnī bija 3,03 miljardi ASV dolāru, savukārt WD – 2,57 miljardi.

Seagate tirgus daļa šajā ceturksnī bija 31%, Western Digital – 30%, Hitachi – 16% (25,2 miljoni pārdoto vienību), savukārt piecinieku noslēdza Toshiba/Fujitsu un Samsung ar attiecīgi 13% un 9% lielu cieto disku tirgus daļu.

Kāds cits iSuppli ziņojums norāda, ka pašreizējā ceturksnī vispārējie cieto disku pārdošanas apjomi varētu nedaudz samazināties, kas gan esot normāla sezonāla tendence. Izpētes uzņēmums arī norāda, ka šī gada otrajā ceturksnī pārdošanas apjomi un līdz ar to arī uzņēmumu ieņēmumi atkal pacelsies līdz 2009.gada pēdējā ceturkšņa līmeņiem.

[url=http://www.techspot.com/news/38339-seagate-still-number-one-in-global-hdd-shipments.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us