Seagate gigabaitīgā kabatas ierīce

Cerot uz to, ka pieaugs pieprasījums pēc mobilo telefonu un viedo telefonu atmiņas daudzuma, Seagate Technology LLC un korporācija Motorola laidīs klajā bezvadu datu glabāšanas ierīces ar ietilpību no 10GB līdz 20GB, kas ļauj to lietotājiem padalīties ar saviem datiem starp datoriem, mobilajiem telefoniem un citām pārnēsājamām platformām. Ierīce DAVE (Digital Audio Video Experience) izmantos viencollīgu cieto disku. Bezvadu sakariem tiks izmantots Bluetooth vai Wi-Fi – darbības radiuss 9.1 metrs.

Telekomunikāciju sniedzējiem un mobilo telefonu ražotājiem DAVE pārdošanu uzsāks 2007. gada otrajā ceturksnī. Digitālā satura sniedzēji izmantos DAVE, lai samazinātu latentumu un pārklājuma problēmu video failu straumēšanā caur mobilo telefonu tīklu. Pateicoties šim, iespējams, būs pieejami jauni bezvadu audio un video servisi.

Motorola ir paziņojusi par riska kapitāla investīcijām DARTdevices korporācijā. Aplikāciju, kas ļaus lietotājiem apmainīties ar datnēm, ir izstrādājusi korporācija DARTdevices, kas atrodas turpat, kur citas pazīstamas korporācijas, kā, piemēram, Googleplex, Mozilla Corporation, NASA Ames Research Center, Sun Microsystems – ASV, Kalifornijā, Silīcija ielejas galvenajā pilsētā Mountain View.

Pēc Motorola pārstāvja un [i]Consumer Electronics Association’s 2007[/i] paustā viedokļa, veidojot šīs ierīces savietojamākas, mobilo tīklošanu mēs izveidosim monolītāku. Ir pienācis laiks mobilo ierīču ražotājiem tiekties pēc jauniem veidiem, kā palielināt atmiņu, jo bezvadu ierīces jau ir kļuvušas par portatīviem izklaides moduļiem.

Avoti: itworld.com, wikipedia.org

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us