Sāra Peilina – Google meklētākais vārds 2008.gadā

Google prezentējuši gada statistiku par visvairāk meklētajām frāzēm un veiktajām darbībām, tādējādi parādot sava meklēšanas dzinēja nepieciešamību un iespējas. Interneta meklētāja Google meklētāko frāžu statistikā pasaules rangā pirmajā vietā 2008.gadā ierindojas ASV prezidenta vēlēšanu viceprezidenta amata kandidāte Sāra Peilina (Sarah Palin). Viņa piedzīvojusi visstraujāko kāpumu salīdzinājumā ar 2007.gadu.

Pasaules reitingā uzreiz aiz „Sarah Palin” ar frāzi „Beijing Olympics 2008” ierindojas olimpisko spēļu meklēšana, savukārt trešajā vietā atrodams „Facebook login” meklējums. Ceturtais ir spāņu sociālais tīkls Tuenti, un piekto vietu ieguvis janvārī nomirušais Austrālijas aktieris Hīts Ledžers (Heath Ledger), kurš meklēšanas skaitā apsteidzis ASV nākamo prezidentu Baraku Obamu. Interesanti, ka TOP10 iekļuvuši divi samērā nelieli sociālie tīkli – „Nasza Klasa” no Polijas un „Wer Kennt Wen” no Vācijas.

Jāpiezīmē, ka republikāne S.Peilina ierindojas pirmajā vietā ne tikai globālajā meklēšanas topā, bet arī Google attēlu meklētāja servisā.

Līdz ar globālo statistiku, Google piedāvā arī 30 valstu individuālo statistiku. Piemēram, ASV visvairāk meklēta informācija, kas saistīta ar Baraku Obamu, Facebook, AT&T, iPhone, YouTube un Fox News.

Plašāku informāciju lasiet [url=http://www.google.com/intl/en/press/zeitgeist2008/index.html]Google Zeitgeist 2008[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us