SanDisk palielina MicroSDHC atmiņas kartes ietilpību līdz 32GB

MicroSDHC ir populārās Secure Digital saimes dalībniece, par kuru gan nedzirdam īpaši bieži. Tā ir ārkārtīgi maza atmiņas karte, kura parasti tiek lietota mobilajos tālruņos un ir diezgan dārga. Līdz šim maksimālā šādas atmiņas kartes ietilpība bija 16GB un sākumā MicroSDHC ar šādu ietilpību maksāja vairāk par 100 ASV dolāriem. SanDisk ir nākuši klajā ar [url=http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20100322006808&newsLang=en]jaunumu[/url], kas maina šo situāciju.

SanDisk, izmantojot jaunāku trešās paaudzes 32nm X3 tehnoloģiju, piedāvā MicroSDHC formāta atmiņas karti ar vēl nebijušu ietilpību. Tagad šādas kartes maksimālā ietilpība ir 32GB – pilnīgi pietiekami vidusmēra multivides iespēju baudītājiem.

[img]http://datuve/images/upload/20100323123157.jpg[/img]
Jaunā SanDisk atmiņas karte no šodienas ir pieejama uzņēmuma tīmekļa vietnē, savukārt veikalu plauktos visā pasaulē karte nonāks nākamajā mēnesī. 32GB MicroSDHC atmiņas kartei ir 5 gadu garantija un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 200 ASV dolāri.

[url=http://hothardware.com/News/SanDisk-Soars-To-New-Heights-With-32GB-MicroSDHC-Card/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us