Samsung Xplorer B2100 mobilais telefons Rīgas Maratons 2009 dalībniekam?

Lai arī Rīgas Maratons 2009 ir sapulcinājis daudz dalībniekus, tomēr to skaits varētu būt vismaz 3x vairāk, jo iespējams daudziem potenciālajiem skrējējiem 8.00 Ls lielā dalības maksa rada lielu nevēlēšanos piedalīties “sporta komercpasākumā”. Iespējams, ka nosakot pārāk augstu dalībnieka maksu, Rīgas Maratons 2009 ir zaudējis daudzus sporta piekritējus un šie sportisti tagad dosies skriet daudz ekstrēmākos apstākļos mežos un varbūt būs iepriecināti par budžeta klases jaunā, izturīgā mobilā telefona Samsung Xplorer B2100 parādīšanas Latvijas tirgū, kura korpuss darināts no izturīgas un izolējošas gumijas. Kā apgalvo Samsung, Xplorer B2100 mobilais tālrunis ir īpaši piemērots lietošanai sporta un aktīvās atpūtas laikā brīvā dabā un ekstrēmos apstākļos, tas arī panes īslaicīgu iegremdēšanu ūdenī.

Kā apgalvo Samsung, Samsung Xplorer ir perfekts sabiedrotais tiem patērētājiem, kuri labprāt izbauda savu aktīvo dzīves stilu ārpus telpām, vēsta Samsung Electronics vice-izpilddirektors un Mobilo komunikāciju nodaļas vadītājs J. K. Šins (JK Shin). „Līdz ar jaunākā ūdenī funkcionēt spējīgā mobilā telefona Samsung Xplorer prezentēšanu Samsung vēl vairāk nostiprina savas pozīcijas brīvdabā un ekstrēmos apstākļos izmantojamo mobilo telefonu tirgū un turpina ražot produktus, kas izceļas ar savu izturību un plašām pielietojuma iespējām.”

Iestrādāts trieciendrošā uretāna korpusā, Samsung Xplorer ir radīts, lai izturētu triecienus, sitienus, skrāpējumus, nonēsāšanos un spētu pretoties pat putekļu un ūdens ietekmei. Ar IP57* izturības kategoriju apveltītais telefons piedāvā nevainojamu sniegumu lietošanai aktīvās atpūtas laikā brīvā dabā vai ekstrēmos apstākļos, tai pat laikā spēj pārciest gan putekļus, gan ūdeni (līdz viena metra dziļumam 30 minūtes).

Samsung Xplorer ir piemērots pat visskarbākajiem laika apstākļiem – tas pārcietīs gan spēcīgas lietus gāzes, gan arī mitruma un sāls ietekmi pie jūras, gan ļoti augstas un zemas temperatūras – telefons atbilst arī militārajam 810F izturības standartam (MIL-STD-810F).

Papildus Samsung Xplorer ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kas lieliski piemērotas tālruņa lietošanai brīvdabā, piemēram, jaudīgiem iebūvētajiem skaļruņiem, trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju un lukturīti. Telefons ir pieejams dažādās krāsās, un tā korpuss ir plānākais starp visiem ūdensizturīgajiem telefoniem. Tādējādi šis sakaru rīks ir ideāla izvēle gan darbam, gan arī izklaides aktivitātēm.

Baltijā Samsung Xplorer būs pieejams 2009. gada maijā un maksās aptuveni 80 latu.

Samsung Xplorer B2100 tehniskie parametri

Tīkla standarti: GSM/ GPRS / EDGE (850/ 900 / 1800/ 1900MHz)
Ekrāns: 1.77”, 262 tūkstoši krāsu, TFT LCD (120×160 punkti)
Kamera:1,3 megapikseļu kamera

Video uzņemšana:15 kadri sekundē
Video / Audio atskaņojamie video formāti: MPEG4, H.263, 3GP

Atskaņojamie audio formāti: MP3, AAC, AAC+, e-AAC, WMA, AMR, MIDI, WAV

FM Radio
Putekļu / Ūdens izturīgs (IP57**)

MIL-STD-810F

Iebūvēts lukturītis (Power LED)

Trokšņu slāpēšanas tehnoloģija
Savienojumi Bluetooth® 2.1+EDR, USB 2.0 Full Speed
Atmiņa Iebūvētā atmiņa: 7MB

Atmiņas karšu lasītājs: Micro SD
Akumulators 1000 mAh

Sarunas laiks: līdz 9 stundām

Gaidstāves laiks: līdz 600 stundām.
Svars 102,8 g (bez akumulatora: 82,4 g)
Izmērs 113 x 48,9 x 17,4 mm

* IP57 : Putekļu iekļūšana korpusā pilnībā nav novērsta. Taču putekļi nevar iekļūt telefonā tādā apjomā, lai traucētu iekārtas apmierinošu darbību vai samazinātu tā drošību. Ūdens nokļūšana uz korpusa kaitīgu ietekmi neatstāj.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us