Samsung SGH G810 iegūst prestižo EISA balvu

Samsung paziņo, ka European Image and Sound Association (EISA) ir piešķīrusi SGH-G810, daudzfunkcionālajam viedtelefonam ar izcilām kameras īpašībām, balvu „Eiropas Foto tālrunis 2008 – 2009”.

EISA žūrija, kas vērtēja izstrādājumus kategorijā „Convergence gadgets” atzina, ka balsoja par Samsung G810 šī tālruņa izcilās attēla kvalitātes dēļ. Žūrijas locekļi arī piebilda: „Vai tas ir tālrunis vai kamera? Vēl pirms dažiem gadiem SGH-G810 raksturpazīmes būtu iedomājamas tikai kamerās ar vismodernākajām specifikācijām.” Tiesneši ne tikai slavēja tālruņa tehniskās iespējas, bet arī uzsvēra, ka „tas izskatās vienlaikus elegants un izturīgs”.

Džīsungs Čoi (Geesung Choi), Samsung Telekomunikāciju struktūrvienības prezidents, sacīja, ka jūtas pagodināts, saņemot šo balvu no EISA, kas ir viens no viedokļu līderiem Eiropas multimediju nozarē.

„Tas ir svarīgs apbalvojums, kas apliecina mūsu sasniegumus multivides tālruņu nozarē, ņemot vērā šo tālruņu lielo popularitāti Eiropas patērētāju vidū,” sacīja Čoi kungs. „Ražojot SGH-G810, Samsung turpinās nodrošināt vislabākās iespējamās multivides raksturpazīmes ar vispievilcīgāko dizainu, lai apmierinātu mobilo tālruņu lietotāju prasības Eiropā.”

2004. gadā Samsung sāka izplatīt visā pasaulē pirmo 5 megapikseļu kamerafonu, 2005. gadā – 7 megapikseļu kamerafonu, bet 2006. gadā laida klajā Korejas tirgū savu revolucionāro 10 megapikseļu tālruni SCH-B600, savukārt modelis SGH-G810, kam EISA piešķīrusi balvu „Eiropas Foto tālrunis”, nostiprina Samsung izslavēto līderību mobilo telefonu ar foto veikšanas funkciju tirgū.

Samsung G810 piedāvā 5 megapikseļu kameru, kas aprīkota ar 3x optisko tālummaiņu, 4x digitālo tālummaiņu un ksenona zibspuldzi. Turklāt G810 var lepoties ar uzlabotu foto kvalitāti un vismodernākajām digitālās kameras raksturpazīmēm, tai skaitā sejas atpazīšanas funkciju, attēla stabilizācijas funkciju, augstu ISO (līdz 800), lielmēroga foto, panorāmas foto un mozaīkas un daudzkadru režīmu.

Modelī G810, kas atbalsta operētājsistēmas Symbian v9.2 S60 3. versiju, ir pieejams arī WiFi savienojums bezvadu komunikācijas nodrošināšanai un GPS.

G810 izplatīšana Eiropā un Tuvajos Austrumos tika sākta 2008. gada aprīlī. Cena šim mobilam telefonam Latvijā ir sākot no 257.00 LVL.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us