Samsung sāk masveidā ražot SSD cietos diskus uzņēmumu vajadzībām

Daudzi SSD tipa cieto disku ražotāji aktīvi cenšas iekļūt biznesa un uzņēmumu kategorijā, jo tā ir iespēja nopelnīt vairāk. Lētākie SSD diski sāk kļūt pieprasītāki individuālo patērētāju vidū. Samsung ir paziņojis par jaunajiem SSD cietajiem diskiem, kas piedāvā zemāku enerģijas patēriņu un lielāku datu pārsūtīšanas ātrumu.

Šonedēļ Samsung paziņoja, ka sāk masveidā ražot SSD cietos diskus ar 25GB un 50GB ietilpību. Šie cietie diski ir piemēroti serveru lietotnēm (piemēram, transakciju tiešsaistes apstrādei). Samsung ir padomājuši arī par uzņēmumu naudas taupīšanu dzesēšanas izmaksām un enerģijas taupīšanu liela blīvuma diskos. Jaunajiem SSD cietajiem diskiem ir nepieciešama tikai 1,25W enerģija darbības laikā un 0,3W dīkstāves laikā. Tas ietaupa par 25% vairāk enerģijas nekā 2,5 collu 15000rpm SAS cietais disks.

Samsung mārketinga direktors Gerds Šauss (Gerd Schauss) paziņoja: „Samsung piedāvā IT menedžeriem labākās serveru atmiņas iekārtas ar augstu veiktspēju un izturību, kā arī ar ievērojami mazāku enerģijas patēriņu. Šī tehnoloģija sevī apvieno lielisku cenu, sniegumu un ilgmūžību, kas ir piemērota gan vidējiem, gan milzīgiem uzņēmumiem.”

SSD cieto disku datu lasīšanas ātrums ir 100MB/s, savukārt rakstīšanas – 80MB/s. Tie spēj veikt 100 reizes vairāk ievades/izvades darbību sekundē (IOPS), nekā 2,5 collu 15000rpm SAS HDD.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us