Samsung Reclaim ir zaļš ne tikai no ārpuses, bet arī iekšpusē

Jaunais Samsung Reclaim tālrunis varētu iegūt pat [url=http://www.mammadaba.lv/pages/index.php]Mammas dabas[/url] simpātijas, ņemot vērā, ka tālrunis ir zaļš ne tikai no ārpuses, bet arī „iekšpusē”. Ziņu portāli jau paspējuši nodēvēt šo par dabai draudzīgāko tālruni, kāds vien izveidots. Tālruņa nosaukumā ne velti ievietots vārds „Reclaim”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē „izmantot (utilizēt; atkritumvielas)”, jo ierīce ir veidota no 80% pārstrādājamiem materiāliem, turklāt daļa no tā cenas tiek „[i]The Nature Conservancy’s Adopt an Acre[/i]” programmai.

[img]/images/upload/20090807150302.jpg[/img]
Samsung Reclaim korpuss ir veidots no bioplastmasas materiāla, kas ir veidots no kukurūzas. Tālrunī nav polivinila hlorīda (PVC), ftalātu un gandrīz nemaz bromēto liesmu novērsēju (BFR). Tālruņa kastīte un paliktnis kastītes iekšpusē ir veidota no 70% pārstrādātiem materiāliem, attēli un teksts uz kastītes, kā arī tālruņa pamācība ir drukāta, izmantojot sojas tinti. Pat tālruņa lādētājs ir apstiprināts ar „[url= http://en.wikipedia.org/wiki/Energy_Star]Energy Star[/url]”.

[img]/images/upload/20090807150230.jpg[/img]
Reclaim ir aprīkots ar 2 megapikseļu kameru (3x digitālā tālummaiņa, video ieraksta iespēja), Bluetooth, tīmekļa pārlūku. Tālruņa atmiņu ar atmiņas karšu palīdzību iespējams palielināt līdz 32GB. Tālrunis ar izbīdāmu QWERTY tastatūru būs pieejams no 16.augusta divās dažādās krāsās – zaļā un zilā. Jāteic gan – ne Latvijā. To piedāvās [i]Sprint[/i], tādēļ mums nāksies vien turpināt lietot dabai nedraudzīgos tālruņus.

Raksta avots – [url=http://hothardware.com/News/Samsung-Reclaim-Is-Mother-Earths-Favorite-Cellphone/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us