Samsung rādīja pirmo Blu-Ray portatīvo pleijeri ar 3D atbalstu pasaulē

Daudzas kompānijas, kuras ražo sadzīves tehniku un elektroniku, aktīvi ienāk Blu-Ray portatīvo pleijeru tirgū. Aprīkot šīs iekārtas ar 3D atbalstu ir jauna ideja, bet realizēt to izdevās tikai Samsung BD-C8000 iekārtā.

Tādas kompānijas kā Panasonic, jau aktīvi pārdod Blu-Ray pleijerus kopš pagājušā gada rudens. Bet Samsung nolēma kļūt par jaunatklājēju šajā nozarē. Kā ziņo Gizmodo, BD-C8000 ir pasaulē pirmā Blu-Ray ierīce, kura spēj atskaņot video stereoskopiskajā režīmā. Tomēr nevajag pārāk cerēt, jo šāda funkcija darbojas tikai iekārtu pieslēdzot pie 3D televizora. Ka arī nevajag aizmirst par speciālām brillēm. Dīvaini, ka kompānija nerealizēja 3D atbalstu iebūvētā displeja ietvaros.

[img]http://datuve/images/upload/20100816133029.jpg[/img]

Starp citām BD-C8000 īpatnībām var izcelt 10,3-collu displeju, Wi-Fi, HDMI un DLNA atbalstu, pieeju interneta veikalam ar Samsung Apps saturu (ar iespēju lejuplādēt aplikāciju, kuru var izmantot pieslēdzoties televizoram). Vienīgais gadžeta mīnuss ir tā akumulatora jauda, kurš piedāvā tikai 3 stundas nepārtraukta darba.

Ierīce jau tiek pārdota ASV un tā cena ir $500. Turklāt Samsung jau sāka arī citu Blu-Ray pleijeru modeļu pārdošanu, tagad tikai lietošanai mājas apstākļos- BD-C7900 (ar divām HDMI izejām), BD-C6800 un BD-C5900 maksā no $230 līdz $400.

Kā avots izmantotas Samsung (samsung.com) un Gizmodo (gizmodo.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us