Samsung prezentē QuadHD televizoru ar 82 collu lielu ekrānu

Izmēram IR nozīme! Samsung šī gada izstādē Society for Information Display jeb SID, kas no 18. līdz 25. maijam notiek Losandželosā, prezentējuši 82 collu LCD televizoru, kura izšķirtspēja ir četras reizes augstāka nekā šobrīd tirgū pieprasītajiem HDTV ar 1080p punktu rezolūciju.

Televizors, kas gan ir tikai prototips un iespēju demonstrējums, ir apveltīts ar lielu un kvalitatīvu ekrānu. Tā attēlojamā izšķirtspēja ir 3820 punkti horizontāli un 2160 punkti vertikāli, kas kopā nodrošina 8,3 megapikseļu rezolūciju – četrreiz lielāku par FullHD (1920×1080) piedāvāto. Kā atzīst Samsung Electronics pārstāvis Sangs So Kims (Sang Soo Kim), QuadHD izšķirtspējas televizori jau līdz šim bijuši pieejami tirgū, taču tie galvenokārt bijuši pasūtījumi no kompānijām, kam vitāli nepieciešamas šādas ierīces.

[img]/images/upload/quadtv_samsung.jpg[/img]
Ar ko tad šis Samsung modelis īpašs? Starptautiskā simpozija „pērle” pēc Samsung vārdiem ir „mūsu nākotnes optimālais ekrāns”. Tā augstā izšķirtspēja tandēmā ar krāsu bagātību un 120 Hz attēla atjaunināšanās laiku nodrošinās visaugstāko baudījumu, kāds vien iespējams. Tiesa… Westinghouse, kas arī piedāvā Quad HD televizorus, savu 52 collu modeli piedāvā par apmēram 40 tūkstošiem ASV dolāru. Par 82 collu modeli jautāt cenu vismaz pagaidām būtu samērā nepiedienīgi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us