Samsung plāno izveidot tālruni ar bīdāmu ekrānu

Samsung patents

Samsung plāno ieviest viedtālruni ar caurspīdīgu korpusu, 100% ekrāna virsmu un bīdāmu kameru sistēmu.

Kompānija ir izlaidusi saliekamos viedtālruņus Galaxy Z Flip un Galaxy Z Fold 2, bet tagad Dienvidkorejas ražotājs gatavo kaut ko līdzīgu Xiaomi Mi Mix Alpha un Xiaomi Mi Mix 3 apvienojumam.

Samsung viedtālrunim, par kuru ziņoja LetsGoDigital, ir 100% ekrāna virsma. Turklāt patenta attēlā redzama arī bīdāma kamera. 70 lappušu dokumentācijā sīki aprakstīts, kā Samsung vēlas realizēt šo īpašo viedtālruņa dizainu.

Samsung patents

Priekšpusē tiek izmantots izliekts ekrāns. Aizmugurē ir novietots plakans ekrāns, un malām tiek izmantoti vairāki pusapaļi ekrāni. Varētu tikt izmantoti dažāda veida ekrāni, tostarp AMOLED vai LCD. To, ka ir izmantoti dažādi ekrāna pārklājumi praktiski nebūs iespējams pateikt.

Dokumentos kā alternatīva ir minēta arī viena liela apliekta ekrāna izmantošana, kas ir salocīts ap visu ierīci. Tas atvieglotu ekrāna izšķirtspējas pielāgošanu un enerģijas taupīšanu.

Korpuss ir izgatavots no caurspīdīga materiāla, kas var pārraidīt gaismu, piemēram, caurspīdīgs akrils vai caurspīdīgs polimēra materiāls.

Samsung patents

Visas nepieciešamās sastāvdaļas ir ievietotas iekšpusē, pat zem telpiskā ekrāna, izmantojot atbalsta kolonnas. Tādējādi komponenti nav redzami, neskatoties uz to, ka korpuss ir caurspīdīgs.

Caurspīdīgajam korpusam ir vairākas priekšrocības

Patentā teikts, ka šī ierīce var pielāgoties videi – kā hameleons. Piemēram, visa ierīce var mainīties atkarībā no ārējiem faktoriem, piemēram, laika apstākļiem.

Viedtālrunis var iegūt informāciju par laika apstākļiem un parādīt to pilnekrāna režīmā. Ja, piemēram, līst lietus, pilieni burtiski nokrīt no ekrāna. Tam tiek izmantoti iepriekš noteikti grafiskie elementi. Tas pats attiecas uz pašu lietotāju. Ierīce var izsekot īpašnieka darbībām un tādējādi sniegt detalizētu informāciju par veselību un treniņu rezultātiem.

Dokumentos ir minēta arī iespēja skenēt vidi, izmantojot kameru. Tiek noteiktas apkārtējās krāsas, pēc kurām viedtālrunis parāda attēlu, kas līdzīgs videi, kurā tas atrodas. Kā piemērs tiek minēts oļi viedtālruņa kameras diapazonā.

Kamera uztver šo akmeņu krāsas informāciju, un pēc tam ierīce meklē atbilstošus attēlus un parāda tos visos displeja paneļos. Tādā veidā viedtālrunis var pilnībā “pazust” īpašnieka apkārtējā vidē.

Lai piešķirtu skicēm dažus dzīvīgus patentus, kāds 3D dizaineris ir izveidojis produktu sēriju, kuras pamatā ir Samsung Electronics patentētie attēli un dokumenti. Šis video ir paredzēts tikai ilustrācijai, lai labāk vizualizētu patentēto tehnoloģiju.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us