Samsung piedāvā Vibrant un Fascinate smartfonus

Samsung piedāvā vēl divus Galaxy S sērijas komunikatorus – Vibrant un Fascinate. Ar pirmā izplatīšanu nodarbosies mobilais operators T-Mobile USA, bet ar otrā – Verizon Wireless. Ir pasludināts arī, ka versiju Galaxy S iegūs arī Telekom-kompānija U. S. Cellular.

Tādējādi, Samsung nodrošināja visus vadošos amerikāņu operatorus ar šīs saimes smartfoniem; atgādināsim, ka AT&T ieguva Captivate modeli, bet Sprint – Epic 4G. Pēdējais jaunums atbalsta darbību CDMA EV-DO Rev. A un WiMAX tīklos. Tās pamatā ir gigahercu procesoru Hummingbird ar ARM Cortex-A8 arhitektūru. Smartfons var „padot” Internetu piecām dažādām iekārtām ar Wi-Fi, t.i. būt par pieejas punktu. Epic 4G funkcionēšanu vada 2.1. versijas Android operētājsistēma ar firmas interfeisu un Social Hub pielikumu, ir paredzēts sociālo tīklu skatīšanai, sarakstei ar draugiem u.c. Ierīces atmiņā ir ierakstīta Asphalt 5 spēle.

Savukārt, Vibrant (attēlā) un Fascinate, tāpat kā visi līnijas aparāti, ir aprīkoti ar 4 collu skārienjūtīgu Super AMOLED-displeju ar 480×800 pikseļu izšķirtspēju, 5 megapikseļu kameru ar autofokusu un ar HD- video ieraksta funkciju 720p (1280×720 pikseļi) formātā, Wi-Fi kontrolieri (IEEE 802.11b/g/n), GPS uztvērēju, Bluetooth 3.0 moduli u.c.

Portāls businesswire.com apgalvo, ka smartfonu funkcionēšanu vada Android 2.1, bet to pamatā ir gigahercu procesors ar ARM Cortex-A8 arhitektūru. Vibrant tirdzniecība sākas 21.jūlijā; jaunuma vērtība – $200 (līguma noslēgšanas ar operatoru uz diviem gadiem gadījumā).

Kā avots izmantotas samsungusanews.com un businesswire.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us