Samsung piedāvā Armani viedtālruni ar Windows Mobile 6.5 OS

Pirms pāris gadiem šķistu dīvaini saistīt kādu no galvenajiem modes zīmoliem ar mobilo tālruni. Diez vai kāds vēlētos papildināt savu jauno rudens kolekcijas mēteli ar vienu no milzīgajiem, melnajiem mobilajiem tālruņiem, kas bija pieejami deviņdesmito gadu sākumā. Mūsdienas tas viss ir mainījies. Tālruņi ir kļuvuši arī par aksesuāriem, tādēļ nav brīnums, ka arī Džordžio Armani vēlas saistīt savu zīmolu ar kādu no mūsdienās populārajiem viedtālruņiem.


Šonedēļ itāļu modes nams prezentēja 700 eiro vērto tālruni, kas esot paredzēts, lai „papildinātu dizaineru veidotu uzvalku”. Arī pats Armani nedaudz parādījās pasākumā, lai vēl vairāk piesaistītu publikas uzmanību jaunajam viedtālrunim ar Windows Mobile 6.5 operētājsistēmu. Šī operētājsistēma ļaus lietotājiem izmantot Windows Marketplace sniegtos labumus un atvērt Office failus. Šis ir jau otrais Samsung tālrunis, kas tapis sadarbībā ar Armani – pirmais bija M7500 Night Effect.


Samsung tālrunis ar izbīdāmu QWERTY tastatūru piedāvā 3,5 collu OLED displeju, 5 megapikseļu kameru, microSD kartes slotu, iebūvētu GPS, 8GB atmiņu un USB savienojamību.

[url=http://hothardware.com/News/Samsungs-Windows-Mobile-65-Armani-Smartphone-Sells-For-Over-1000/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us