Samsung piedāvā 1,5TB EcoGreen HDD

Samsung laidis klajā EcoGreen cieto disku ar 1,5TB ietilpību, kas patērējot par 40% mazāk enerģijas dīkstāvē un par 45% mazāk rakstīšanas/lasīšanas laikā, nekā citi cietie diski ar tikpat lielu ietilpību.

Lai padarītu cieto disku pēc iespējas „zaļāku”, Samsung izmantojuši mazāk plašu ar lielāku plašu ietilpību – EcoGreen F2EG cietajā diskā ir trīs plates, katra ar 500GB ietilpību. EcoGreen izstrādē ņemta vērā Samsung Eco-Triangle metodoloģija – mazāk enerģijas, mazāk karstuma un mazāk skaņas ([i]low-power, low-heat and low-noise operation[/i]).

[img]/images/upload/20090310200139.jpg[/img]
Samsung HDD tirdzniecības direktors Endijs Higinbotems (Andy Higginbotham) saka: „Mazākam plašu skaitam nepieciešams mazāk enerģijas cietā diska darbības uzsākšanai un mazāk enerģijas plašu griešanai. Jo mazāks ir plašu skaits, jo mazāka ir iespējamība to atteicē, tādēļ pircēji var veidot drošākas sistēmas.”

Samsung ziņo, ka cietais disks atbilst Eiropas RoHS (Restriction of the Use of Certain Hazardous Substances) prasībām un šie cietie diski tiks piedāvāti gan kā ārējie, gan galddatoros ievietojamie cietie diski. Tie tiks piedāvāti 500GB, 1TB un 1,5TB versijās. Cietajos diskos izmantota uzlabota PMR ierakstīšanas tehnoloģija un savienojamībai tie izmanto SATA 3Gb/s saskarsni.

1,5 TB EcoGreen cietā diska cena ir 149 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us