Samsung paziņo par savu pirmo 1TB HDD klēpjdatoriem

Sekojot Western Digital un Toshiba pēdās, Samsung ir izlēmuši piedāvāt klēpjdatoru cieto disku ar 1TB ietilpību. 2,5” Samsung Spinpoint MT2 izmanto nozares vadošo 333GB plašu tehnoloģiju (3 plates). Cietajam diskam ir 12,5mm formfaktors (tas ir nedaudz biezāks pa tipiskajiem 9,5mm klēpjdatoru cietajiem diskiem).

Ņemot vērā cietā diska formfaktoru, visticamāk tas tiks piedāvāts galddatorus aizvietojošajos klēpjdatoros, ārējos cietajos diskos un televizoros, kur vieta nav galvenā problēma. Lai gan preses relīzē nav norādīti precīzi skaitļi, Samsung apgalvo, ka uzņēmuma jaunajam cietajam diskam ir par 20% lielāks rakstīšanas un lasīšanas ātrums nekā konkurentu produktiem. Tas arī patērējot par 4% mazāk elektroenerģijas.

[img] http://datuve/images/upload/20100723124554.jpg[/img]
Samsung Spinpoint MT2 ir 5400RPM, 8MB buferis un SATA 3.0Gb/s saskarsne. Ieslēgtam cietajam diskam ir 400G (2ms) triecienizturība, savukārt izslēgtam – 800G (1ms). Tam ir SilentSeek™ un NoiseGuard™ tehnoloģijas, kas pēc iespējas samazina cietā diska radīto skaņu darbības laikā. Samsung Spinpoint MT2 būs pieejams ar 750GB un 1TB ietilpību.

Samsung vēl nav paziņojuši cietā diska cenu. Nav arī zināms, vai tas vispār būs nopērkams atsevišķi, vai ar to tiks aprīkoti citi jau iepriekš minētie produkti.

[url=\http://www.techspot.com/news/39708-samsung-launches-its-first-1tb-notebook-drive.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us