Samsung paziņo par savu jauno operētājsistēmu Bada

Lai radītu tādu telefonu, kas spētu apmierināt jebkuru pasaules iedzīvotāju, Samsung nāk klajā ar savu jauno operētājsistēmu „Bada”, šī jaunā sistēma Samsung mobilo telefonu lietotājiem piedāvā visdažādākās iespējas, sākot ar tūkstošiem neredzētu aplikāciju līdz pat vēl neredzētām jaunām tehnoloģijām.

Vārds „Bada” korejiešu valodā nozīmē „okeāns”, tas tika izvēlēts ar nolūku paust neierobežoto potenciālu dažādām aplikācijām, kas var tikt radītas, izmantojot jauno operētājsistēmu „Bada”. Šī jaunā operētājsistēma parāda Samsung aizrautību par dažādām operētājsistēmām mobilo telefonu industrijā. Samsung „Bada” simbolizē jaunākos izaicinājumus un iespējas gan šo tehnoloģiju izstrādātājiem, gan patērētājiem, kam būs iespēja to visu izbaudīt, līdz ko jaunā operētājsistēma tiks atklāta.

Firma ir nolēmusi iet tālāk kā tikai maināmie TouchWiz interfeisi un radīt pilnvērtīgu operētājsistēmu. Jaunā operētājsistēma jau ir iepazīstama tai veltītajā interneta vietnē, un, kā atzīmē Samsung pārstāvji, gan izstrādātāji, gan arī mobilo sakaru operatori varēs to uzlabot un mainīt atbilstoši savām vēlmēm. Bada prezentācija notiks decembrī Londonā. Pirmie telefoni ar jauno operētājsistēmu nāks klajā nākamā gada sākumā, bet līdz gada beigām ir plānots to skaitu krietni vien palielināt.

[img]http://datuve/images/upload/20091111184245.jpg[/img]

Samsung spēs paplašināt izvēles iespējas mobilo telefonu lietotājiem, piedāvājot viedtālruņa lietošanas baudījumu plašākam Samsung mobilo telefonu klāstam. Apgūstot Samsung Bada, lietotāji gūs iespēju viegli piekļūt visdažādākā veida saturam savos mobilajos telefonos.

Samsung Bada ļauj arī mobilo sakaru operatoriem radīt unikālas un diferencētas mobilo pakalpojumu operētājsistēmas, caur kurām saviem abonentiem piedāvāt aplikācijas un bagātīgu interneta saturu.

Samsung ir izveidojis savu mobilo aplikāciju ekosistēmu, 2008.gadā laižot klajā Samsung Mobile Innovator un Samsung Application Seller interneta vietnes, kā arī vēlāk prezentējot Samsung Application Store veikalu kā vēl vienu būtisku šīs ekosistēmas sastāvdaļu.

Samsung Electronics Mediju centra vadītājs Dr. Hosoo Lī sacīja: “Atverot Samsung mobilās operētājsistēmas, mēs varēsim nodrošināt bagātīgu mobilo telefonu saturu nemitīgi augošajam un viegli pieejamajam viedtelefonu klāstam.” Viņš piebilda: “Bada kalpos kā pagrieziena punkts
Samsung vēsturē, kā revolucionāri jauna operētājsistēma, kas dāvās vēl nepieredzētas iespējas sakaru operatoriem, aplikāciju izstrādātājiem un Samsung mobilo telefonu lietotājiem visā pasaulē.”

Oficiālā interneta vietne Bada ir atvērta kopš 10.novembra, un tā piedāvā plašu informācijas klāstu par Bada operētājsistēmu, tai skaitā informāciju par jaunākajiem produktiem, SDK rīkiem, iespējām un notikumu paziņojumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us