Samsung paziņo par 2TB EcoGreen F3EG cieto disku

Galddatoru 2TB cieto disku klāstam pievienojies vēl kāds jaunums. Šoreiz runa ir par Samsung ražoto 3,5 collu 2TB EcoGreen F3EG. Uzņēmums par 500GB ir palielinājis pagājušā gada martā klajā laistā 1,5TB [url=http://datuve/raksts/2621/Samsung_piedava_1,5TB_EcoGreen_HDD/]F2EG[/url] ietilpību, saglabājot EcoGreen nosaukumu. Cietajā diskā izmantotas SilentSeek™ un NoiseGuard™ tehnoloģijas, lai padarītu tā darbību klusāku. Samsung ziņo, ka jaunais EcoGreen HDD lasīšanas/rakstīšanas laikā patērē par 10% mazāk elektroenerģijas, nekā konkurentu piedāvātie līdzīgie cietie diski.

EcoGreen nosaukums liecina ne tikai par to, ka cietais disks ir klusās un patērē mazāk elektroenerģijas, bet arī to, ka tā ražošanā ir izmantotas videi draudzīgas komponentes. Japānas asociācija „International Disk Drive Equipment and Materials Association” divus gadus pēc kārtas ir izraudzījusies EcoGreen sēriju kā labāko savā klasē enerģijas patēriņa ziņā.

[img]http://datuve/images/upload/20100203134110.jpg[/img]
Uzņēmums gan nav paziņojis jaunā cietā diska RPM, taču Seagate (Barracuda LP) un Western Digital (Caviar Green) līdzīgiem diskiem samazināja to no 7200RPM uz 5900RPM un 5400RPM, lai samazinātu patērētās enerģijas daudzumus.

Samsung EcoGreen F3EG izmanto 3.0Gbps SATA interfeisu. Jaunie cietie diski ir pieejami ar 1,5TB un 2TB ietilpību un 16MB/32MB buferatmiņu. Tie nonāks tirdzniecībā ASV un ES valstīs, to cena būs sākot no 180 ASV dolāriem.

[url=http://hothardware.com/News/Samsung-Introduces-2TB-EcoGreen-F3EG-Hard-Drive/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us