Samsung Omnia būs nopērkams Latvijā

Sākot ar oktobri, Samsung Omnia ir pieejams pie lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Baltijā un vairākumā atvērto tirgu, kas atbalsta GSM. Omnia, kas latīņu valodā nozīmē viss un arābu valodā – vēlēšanās, piedāvā vismodernāko raksturpazīmju klāstu, kas pārspēj citu pašlaik pieejamo mobilo tālruņu funkcionālās iespējas. Prognozējamā tālruņa cena veikalos būs 415 LVL.

Omnia ir pieejams vairākumā Eiropas valstu, kur tā cena būs atšķirīga atkarībā no līguma veida.

Tehniskās iespējas

Omnia ļauj lietotājiem bezvadu režīmā pārslēgties starp Microsoft Outlook e-pasta un produktivitātes lietojumiem, kas gan vizuāli, gan funkcionāli līdzinās personālā datora lietošanas pieredzei – tikai ar vienu pieskārienu taustiņam.

Tā kā Omnia ir veidots uz visjaunākās Windows Mobile 6.1 Professional operētājsistēmas bāzes, tas kļūst par personālā datora mobilu paplašinājumu, sniedzot piekļuvi MS Office dokumentiem, piemēram, PowerPoint, Excel un Word. Turklāt lietotāji var nosūtīt un saņemt e-pastu un koordinēt norunātās satikšanās Outlook vidē, arī atrodoties ceļā. Windows Mobile 6.1 Professional operētājsistēma nozīmē, ka lietotāji var lejupielādēt papildu programmas tāpat kā personālajā datorā un pielāgot tālruni savām individuālajām vajadzībām. Lai atvieglotu navigāciju, šis tālrunis līdzīgi klēpjdatoriem ir aprīkots ar optisko peli, uzlabojot lietojamību un ļaujot kontrolēt ierīci ar vienu roku.

Multivide

Omnia sniedz visaugstākā līmeņa digitālo izklaidi, pateicoties platam 3,2 collu WQVGA LCD ekrānam, kurš ļauj skatīties video un slīdrādes ar augstu izšķirtspēju un uzlabotām audio iespējām. Tā kā MultiCodec atbalsta DivX, Xvid un citus video formātus, lietotājiem nav sevi jāapgrūtina ar datņu formātu konvertēšanu. Turklāt lietotāji var rēķināties ar sevišķi ilgu atskaņošanas laiku, pateicoties ilgdarbīgam, noņemamam akumulatoram.

Omnia ir aprīkots arī ar piecu megapikseļu kameru ar visjaunākajām pievienotas vērtības raksturpazīmēm, tai skaitā automātisko fokusu (AF), sejas un smaida noteikšanas funkciju un automātisku panorāmas uzņēmumu.

Tālruņa apjomīgā 8GB iekšējā nodrošina ietilpīgu glabāšanas telpu digitālajām datnēm.

Pilno raksturpazīmju klāstu noslēdz GPS funkcija, kurā ietilpst navigācijas un ģeofiziskās atrašanās vietas atzīmēšanas iespējas, lai lietotāji varētu atrast ceļu.

Samsung patentētā TouchWiz lietotāja saskarne vienkāršo datu un tekstu ievadīšanas procesu. Izmantojot unikālus īsceļus, lietotāji var individuāli pielāgot un personalizēt sava mobilā tālruņa lietošanas veidu. Augstas izšķirtspējas skārienekrāns tiek darbināts, pieskaroties ekrānam, pārslidinot tam pirkstu vai velkot un novietojot objektu. Savukārt īpaša poga ar izcilni komunikāciju funkciju darbināšanai atvieglo zvanīšanu un teksta ziņojumu sastādīšanu.

Omnia ir pierādījums Samsung līderpozīcijām dizaina izstrādes jomā. Neskatoties uz visplašāko funkcionalitāti, šim tālrunim piemīt slaida un eleganta forma. Ierīce var lepoties ar neparasti plānu profilu – tikai 12,5 mm, kā arī platīna imitācijas korpusu, kas ērti ietilpst lietotāja plaukstā. Elegantie smalku līniju raksti tālruņa aizmugurē uzlabo stilu līdz pilnībai.

Oficiāla Samsung Omnia informācija masu medijiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us