Samsung mobilais telefons ar 3GB atmiņu

Vidēji, puslīdz jaunākajos mobilajos telefonos, ir ap 100MB liela atmiņa. Dažiem pat tas ir sapnis un trūkst vietas melodijām, bildēm, spēlēm, mūzikai un kam tik vēl ne.

Samsung atkal ir uzdevumu augstumos un nesen tie, [url=http://www.techworld.com/storage/news/index.cfm?NewsID=4593]paziņoja[/url], ka grasās izdot jaunu mobilo tālruni [b]Samsung SPH – V7900[/b] ar [u]3GB[/u] lielu atmiņu! Kā raksta Techworld.com, tad tas ir pilnīgi pietiekami, lai saglabātu ap 700 mūzikas failu un visu citu, ko sirds kāro, jo telefons, pašsaprotami, būs savienojams arī ar datoru.

Kāds varētu jautāt, ko gan ar šādu mobilo tālruni var darīt, bet tie, kam vajadzēs, tie zinās. Ne pa velti telefonā būs iebūvēts MP3 atskaņotājs. Tas atbalstīs dažādus ([i]Microsoft Office[/i], [i]PDF[/i], teksta, attēlu u.c.) formāta failus, kā arī būs iebūvēts e-pasta klients. Protams, neiztikt bez divām kamerām, no kurām vienas izšķirtspēja – 2Mpx. Lai visas šīs iespējas pilnvērtīgi izmantotu, Samsung SPH-V7900 modelis būs, kā redzams attēlā, [i]twist flip[/i] formātā ar diviem displejiem un diviem maziem skaļruņiem.

[img]http://datuve/images/upload/mob1.png[/img]
Lai nerastos šaubas, kompānija jau laicīgi norāda jaunā mobilā tālruņa akumulatora “izturību”. Sarunu režīmā tas būšot aptuveni 4,5 stundas, gaidīšanas režīmā ap 200 stundām. Diemžēl viņi aizmirsuši pieminēt būtisku faktu – cik ilgi “izdzīvos” telefons aktīvi lietojot visas tā funkcijas, piemēram, ja es skatīšos kādus video failus vai klausīšos mūziku.

Techworld.com pagaidām nenorāda ne telefona iznākšanas datumu, ne tā cenu, kas, noteikti, nebūs no tām mazākajām. Ja ir vēlme, tad varat [url=http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=HQ&CttFileID=658372&CDCttType=UM&ModelType=N&ModelName=SPH-V7900&VPath=UM/200509/20050923085958343_SPH-V7900_1.0.pdf]lejupielādēt[/url] 16,5MB lielo lietošanas pamācību [i]PDF[/i] formātā. Diemžēl, tā gan, lielāko ties, ir mums pa visam nesaprotamā valodā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us