Samsung LE-32S81B – liels LCD monitors vai kas vairāk

Ja Jūs piederat pie tiem, kuru TV ir godam nokalpojis, tad Jums, iespējams, noderēs informācija par LCD televizoru, kurš cilvēkam bez ambīcijām varētu noderēt ilgāku laiku.

Mūsdienīga televizora prasības:
* Vismaz 32 collas jeb 81cm
* HDTV atbalsts
* HDMI ieeja
* SRS TruSurround vai līdzīgs
* Cena ne vairāk kā 400 Ls

Izvērtējot esošo piedāvājumu, atrodam mūsu prasībām atbilstošu televizora modeli Samsung LE-32S81B.
Kā informē Samsung.lv, tad Samsung S8 LCD televizoru sērija ir vienkāršības māksla, kas apvieno sevī atturīgu dizainu ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Visi S8 sērijas televizori atbilst ”HD Ready” standartam un aprīkoti ar divām HDMI ligzdām augstas izšķirtspējas signāla padevei. Jaunākā LCD ekrānu ražošanas tehnoloģija S-PVA garantē skatīšanos bez traucējumiem praktiski no jebkura rakursa, bet spēļu režīms nodrošina paaugstinātu asumu, uzlabotu tumšo apgabalu attēlošanu un telpiskus skaņas efektus.

Televizoram ir 32 collas vai 81cm pa diognāli, kas nodrošinātu labas izjūtas skatoties filmas, video vai arī ceļojumu fotogrāfijas, televizoram ir laba izšķirtspēja (1366×768 ), kas jau atbilst standartam HD-ready un ir savietojams ar HDTV standartu.

Samsung LCD televizoru var izmantot arī kā datora monitoru, kas garantēs labu attēla kvalitāti, jo kontrasts ir 7000:1 un ir liels skata leņķis 178”/178” gan horizontāli, gan vertikāli, kā arī ir pienācīgi labs reakcijas laiks šādai tehnikai – 8ms , kas jau spēj konkurēt ar dažiem standarta PC monitoriem.

Savas klases LCD televizoriem šim modelim ir arī pietiekošs pieslēgvietu klāsts, kas nodrošina gan labu skaņu, gan arī attēla kvalitāti, jo ir jau minētās 2 HDMI pieslēgvietām, ir arī iebūvēti skaļruņi ar 2x 10W izejas jaudu un SRS TruSurround XT , kas garantētu pienācīgu skanējumu pat bez speciālām audio papildierīcēm.

[img]/images/upload/s81_big2.jpg[/img]

Televizors, kura platums ir nepilns metrs, augstums – pusmetrs un biezums – 8 cm, bez palikņa sver nepilnus 15 kilogramus.

Šim televizora modelim ir klasiski melns dizains, kas iederēsies gandrīz jebkura stila dizainā un interjerā, tas arī aizņem maz vietas. Iespējams, šis televizors atbildīs visām prasībām attēla, skaņas un arī cenas ziņā.

Samsung LE-32S81B plusi

+ HD Ready
+ Zema cena
+ Salīdzinoši liels ekrān
+ Iespēja izmantot kā datora monitoru

Samsung LE-32S81B mīnusi

– Nav ciparu audio ieejas
– Komplektācijā iztrūkst HDMI kabelis

Kopumā izvērtējot, Samsung LE-32S81B ir mūsdienīgs televizors ar visiem nepieciešajamiem pieslēgumiem un par labu cenu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us