Samsung laiž klajā STORY Station Plus ārējos cietos diskus

Samsung šī gada maijā laida klajā STORY ārējos cietos diskus ar 1,5TB ietilpību, taču tagad uzņēmums uzlabojis līniju un piedāvā patērētājiem plašākas izvēles iespējas. Kā ziņo [url=http://hothardware.com/News/Samsung-Intros-2TB-STORY-Station-Plus-External-Hard-Drive/]HotHardware[/url], Samsung vakar paziņoja par jauno STORY Station Plus ārējo cieto disku sēriju, kas piedāvā arī 2TB cietos diskus. Turklāt uzlabota ir ne tikai ietilpība – Samsung jaunajiem cietajiem diskiem pievienojuši eSATA interfeisu ātrākai datu pārraidei.

[img]/images/upload/20091124143631.jpg[/img]
Gadījumā, ja lietotājam nav pieejams eSATA ports, var izmantot arī cietā diska USB 2.0 portu. STORY Station Plus arī patērējot mazāk enerģijas nekā to priekšgājēji. Ja nu 2TB cietā diska cena šķiet pārāk liela, Samsung piedāvā arī 1TB STORY Station Plus versiju. Cietā diska alumīnija korpuss ne tikai piešķir tam patīkamu izskatu, bet arī padara efektīvāku siltuma izklīdināšanu.

[img]/images/upload/20091124143601.jpg[/img]
STORY Station Plus piedāvā arī [i]Samsung Auto Backup[/i] datu saglabāšanai, [i]SecretZone[/i] datu šifrēšanai un [i]SafetyKey[/i] paroļu aizsardzībai. Jaunie cietie diski novembra beigās būs pieejami visā pasaulē, 2TB STORY Station Plus cena būs 300 ASV dolāru.

[url=http://hothardware.com/News/Samsung-Intros-2TB-STORY-Station-Plus-External-Hard-Drive/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us