Samsung Electronics laiž klajā aplikāciju ChatON

Samsung Electronics ir laidis klajā jaunu aplikāciju ChatON – tas ir bezmaksas mobilās komunikācijas pakalpojums, kas nodrošina lietotājus ar plašām tiešsaistes komunikācijas iespējām to mobilajos tālruņos.

ChatON aplikācija nodrošina vienkāršu veidu, kā sazināties ar saviem draugiem un ģimeni visā pasaulē, turklāt neatkarīgi no tā, kādas operētājsistēmas ierīci katrs no viņiem lieto. Tā ļauj lietotājiem komunicēt dažādos veidos – gan ar multivides saturu un animētu ziņojumu palīdzību, gan arī ar klasiskajiem tiešsaistes teksta ziņojumiem.

ChatON aplikāciju var lietot dažādās mobilajās ierīcēs, bez maksas lejupielādējot to no Samsung Apps vai arī Android Market aplikāciju veikala. No oktobra ChatON aplikācija tiek iekļauta bada operētājsistēmas viedtālruņu pamata komplektācijā, kā arī atsevišķos klasiskajos mobilajos telefonos. Paredzēts, ka līdz šī gada beigām ChatON būs pieejama arī citām mobilo sakaru rīku platformām.

“Pēc prezentācijas septembrī IFA 2011 patērētājelektronikas izstādē ChatON saņēma visnotaļ pozitīvas atsauksmes. Daudzi no mūsu stenda apmeklētājiem bija ļoti iepriecināti par ChatON aplikācijas funkcionalitāti,” skaidro Samsung Electronics Mediju risinājumu centra vecākais viceprezidents Kang Mins Lī (Qang Min Lee). “Pateicoties pieejamībai visā pasaulē un spējai darboties uz dažādām platformām, ChatON ir kā vēstnesis jaunam mobilās komunikācijas laikmetam.”

Izmantojot ChatON unikālo funkcionalitāti, lietotāji var radīt paši savus animētos ziņojumus, gan ar roku rakstot tekstu, gan pievienojot audio ierakstus, gan arī izvēloties ziņojuma fona attēlu. Papildus tam katrā dialoga logā ir arī īpaša Krātuve (Trunk), kurā saglabājas visi multivides materiāli, kas sarunas laikā tikuši nosūtīti vai saņemti.

ChatON spēja darboties dažādās mobilo sakaru rīku platformās ļauj ikvienam lietotājam pievienoties sarunām, turklāt ar iespējām koplietot savā starpā visdažādāko formātu saturu. Turklāt tādas funkcijas kā Grupas čats (Group Chat) vai Aktivitātes pakāpe (Interaction Rank) ļauj lietotājiem iegūt vēl plašākas kontroles iespējas pār saviem sociālajiem tīkliem.

Ar ChatON iespējām ir iespējams iepazīties, apmeklējot mājas lapu [url]http://www.chaton.com/chataway[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us