Samsung atklāj viedtelefonu video veikalu

Kompānija Samsung paziņojuši par online video veikala Media Hub atklāšanu un paziņojuši par kārtējo telefonu – Samsung Xcover 271 asu izjūtu cienītājiem.

Serviss Media Hub piedāvās iegādāties vai iznomāt kinofilmas, kā arī nopirkt televīzijas šovu epizodes. Saturu piedāvās tādas slavenas studijas un kanāli kā NBC Universal, Warner Brothers, MTV, Paramount Pictures u.c. Media Hub datu bāze satur apmēram tūkstoti kinofilmu un televīzijas šovu. Pilnmetrāžas filma izmaksās $10–15 pērkot vai $3–5 iznomājot; televīzijas šovu epizodes maksā $2.

Visiem materiāliem, kuri tiek izplatīti caur Media Hub, būs DRM- aizsardzība, kura ierobežo to lejupielādes iespēju- ne vairāk kā uz piecām iekārtām. Izmantot Media Hub servisu varēs Galaxy sērijas komunikatoru un Galaxy Tab planšetes īpašnieki.

[img]http://datuve/images/upload/20100919230128.jpg[/img]

Tai pašā laikā kompānijas produktu klāstam pievienojas Samsung Xcover 271 (B2710) modelis, kurš nomainīja aizpagājušā gada Samsung B2700 modeli. Xcover 271 galvenā īpatnība – korpuss, kas atbilst IP67 standartam: telefons ir pilnībā pasargāts no putekļiem un var pavadīt pusstundu ūdenī metra dziļumā. Korpusa augšējā daļā atrodas gaismas diožu lukturis.

Telefonam ir 2 collu displejs, GPS uztvērējs (darbojas kopā ar Google Maps), digitālais kompass, FM radiouztvērējs, soļu mērītājs, 30 MB iebūvētā atmiņa un slots MicroSD formāta kartēm. Modeļa autonomās darbības laiks sarunu režīmā 3G-tīkla apstākļos sasniedz septiņas stundas.

Ir zināms, ka Samsung Xcover 271 tirdzniecība Zviedrijā sākas oktobrī. Šajā valstī aparātu varēs iegādāties par $241.

Kā avots izmantotas Electronista, IntoMobile un Samsung Hub.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us