Samsung atklāj Galaxy S4 Mini

«Samsung Electronics Co.» ceturtdien prezentējis jaunā viedtelefona «Galaxy S4» mazizmēra versiju, tādējādi cenšoties paplašināt darbību šajā tirgus segmentā.

«Galaxy S4 Mini» aprīkots ar 4,3 collu (960 x 540) ekrānu, ierīces izmērs ir 124,6 x 61,3 x 8,94 mm un svars – 107 grami, padarot to ērtu lietošanai ar vienu roku, norāda kompānija.

«Mēs cilvēkiem ar «Galaxy S4 Mini» vēlamies sniegt plašākas izvēles iespējas – līdzīgu izskatu un sajūtas kā «Galaxy S4», taču vairāk komforta un praktiskāku izmantošanu,» vēsta «Samsung».

Uzņēmums jau iepriekš tirgū laidis tā izstrādāto telefonu vairākas versijas dažādās cenu amplitūdās, tādējādi pievēršoties līdzekļus taupošākiem cilvēkiem.

[img] /images/upload/20130531113141.jpg[/img]

«Samsung» nav gan vēl paziņojis par «Galaxy S4 Mini» plānoto tirdzniecības sākšanu un tā cenu. Ir zināms tikai, ka telefons tiks piedāvāts 3G un 4G versijās.

«Galaxy S4 Mini» aprīkots ar 1,7 gigahercu (GHz) divkodolu procesoru un astoņu megapikseļu aizmugures, kā arī 1,9 megapikseļu augstas izšķirtspējas (HD) priekšējo kameru.

Telefonam ir 8 GB iebūvētā atmiņa, no kā lietotāja rīcībā ir 5 GB. Ja ar to ir par maz, tad telefons atbalsta līdz pat 64 GB atmiņas kartes ievietošanu. «Galaxy S4 Mini» operatīvās atmiņas izmērs RAM ir 1,5 GB (3G modelim) un 2 GB (4G modelim).

Jau ziņots, ka «Samsung» jaunākais viedtelefons «Galaxy S4» kļuvis par līdz šim vispieprasītāko tālruni, kas mazāk nekā mēneša laikā kopš tā debijas pasaulē pārdots jau vairāk nekā desmit miljonos vienību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us