Salokāms portatīvais dators no Orkin Design

Pēc Vācijas dizaineru no Orkin Design viedokļa, portatīvo datoru un planšetes datoru svarīga problēma ir portatīvitātes jautājums – pat esot viegliem, savas formas dēļ tie neietilpst somās un ierobežo savu īpašnieku kustību brīvību.

Rolltop koncepts, kura pamatā ir esošā lokano OLED-displeju tehnoloģija, ir daudzfunkcionālā ierīce, kuru var locīt, piešķirot tam transportēšanai ērtu cilindrisku formu.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213809.png[/img]

Tas ir aprīkots ar lielu skārienjūtīgu displeju, Rolltop var funkcionēt kā portatīvais dators ar virtuālo tastatūru, kā 17 collu planšetes dators vai pat displejs.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213828.png[/img]

Lokano formu, kas piešķir jaunumam oriģinālu formfaktoru, papildina interesanti aksesuāri: cilindrs, ap kuru tiek aptīta ierīce, ir kaut kas līdzīgs uzlādēšanas dok- stacijai, kuru, nepieciešamības gadījumā, var pieslēgt pie strāvas. Šai stacijai ir iebūvēti skaļruņi, USB porti, web-kamera un LAN ports.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213850.png[/img]

Lai papildinātu planšetes datora režīmu, Rolltop tiek komplektēts ar iebūvētu irbuli. Savukārt, lai fiksētu monitoru uz plakanās virsmas, ir izbīdāms atbalsts, kurš iebūvēts vienā no segmentiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213906.png[/img]

Kā avots izmantota orkin-design.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us