Sākusies sporta telefona ar iebūvētu saules bateriju Puma Phone pārdošana

Kompanijas Puma AG un Sagem Wireless paziņoja par mobilā telefona Puma Phone mazumtirdzniecības uzsākšanu.

Ar modeļa salikšanu nodarbojusies franču kompānijas Sagem Wireless. Puma Phone atbalsta fitnesa funkciju virkni: piemēram, tam ir hronometrs, pedometrs, kompass un GPS navigācija, kura ļauj sekot līdzi skrējienu maršrutiem uz kartes, ka arī aprēķināt to ilgumu.

Jaunums ir aprīkots ar 2,8 collu skārienjūtīgu displeju ar 320×240 pikseļu (QVGA) izšķirtspēju, akselerometru , 3,2 megapikseļu kameru ar gaismas diožu spuldzi un fotogrāfiju ģeomarķēšanu, mūzikas atskaņotāju, microSD atmiņas karšu slotu, 3,5 mm spraudni austiņām un Bluetooth 2.1+EDR moduli.

Puma Phone atbalsta GSM/GPRS/EDGE un UMTS/HSPDA/HSUPA tīklus. No vienas baterijas uzlādēšanas telefons var darboties no četrām vai piecām stundām sarunas režīmā (atkarībā no mobilā tīkla veida), līdz 350 stundām –– gaidīšanas režīmā, līdz 24 stundām – atskaņojot mūziku un līdz piecām stundām- reproducējot video.

Puma Phone izmēri –– 102×56×13 mm, svars –– 115 g. Modeļa cena – $487. Pirmkārt,tas parādīsies Vācijā, Itālijā, Francijā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Šveicē, Austrijā, Grieķijā, Slovēnijā, Rumānijā un Maķedonijā. Turklāt, Puma Phone būs pieejams arī Āfrikā: ar to izplatīšanu nodarbosies Ugandas, Madagaskāras, Kēnijas, Kamerūnas, Botsvanas, Tunisijas, Senegālas un Maurīcijas jauni mobilie operatori. Mums, kā vienmēr, būs jāgaida.
Kā avots izmantota SlashGear (slashgear.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us