SAF Tehnika atklāj biroju un noliktavu Denverā

Latvijas mikroviļņu datu radio aparatūras ražotājs SAF Tehnika, attīstot savu darbību ASV tirgū, paziņojis par pastāvīga biroja un noliktavas atvēršanu Denverā, Kolorado štatā,

Piecu gadu laikā uzņēmumam izdevies kļūt par vienu no lielākajiem mikroviļņu balss un datu raidītāju ražotājiem un izplatītājiem Ziemeļamerikā, tāpēc šā gada 26.jūlijā Denverā, Kolorado, atklāts pastāvīgs ASV birojs un noliktava, kas turpmāk ļaus vēl ātrāk un kvalitatīvāk apkalpot klientus un piesaistīt jaunus sadarbības partnerus.

Kopš darbības sākšanas Savienotajās Valstīs 2008.gadā, SAF Tehnika visu šo gadu laikā piedzīvojusi stabilu izaugsmi un šobrīd uzņēmums nonācis situācijā, kad preču piegāde no Latvijas nespēj nodrošināt to ātrumu, ko pieprasa ASV klienti. Noliktavas un biroja atrašanās vienuviet uzlabos loģistiku, savukārt, Denveras birojā pastāvīgi atradīsies vairāki uzņēmuma darbinieki, kas palīdzēs nodrošināt atgriezenisko saikni ar Latviju un operatīvi risināt klientu problēmas uz vietas.

Uzņēmums ASV tirgū šobrīd piedāvā virkni produktu bezvadu sakaru un datu pārraidei, kā arī tīklu monitoringam. Populārākie SAF Tehnikas ražotie produkti ASV ir Lumina un Freemile sērijas radio, kas nodrošina nevainojamu balss un datu pārraidi, kā arī Spectrum Compact, kas ir unikāla ierīce mikroviļņu frekvenču joslu parametru regulēšanai.

Jaunā biroja atklāšana sakrīt ar brīdi, kad izstrādes procesa noslēguma fāzē nonācis arī viens no SAF Tehnika jaunākajiem produktiem – SAF Integra. Tas ir Latvijas radio inženieru un programmētāju izstrādāts produkts, kas atšķirsies no konkurentu ražojumiem ar vairākiem būtiskiem jauninājumiem. Produkts izstrādāts, pirmkārt, domājot par tā lietotājiem, lai atvieglotu aparatūras instalēšanas un uzturēšanas procesus – produkta korpuss ir veidots no īpaši viegla un tehnoloģiski pilnveidota materiāla, radio daļa ir integrēta ar antenu un stiprinājumu.

“Esam pārliecināti, ka ar Integru piesaistīsim jaunus klientu segmentus un būtiski palielināsim savu tirgus daļu pasaulē,” saka kompānijas tirdzniecības un mārketinga viceprezidents Edgars Ricevs.

SAF Tehnika ir telekomunikāciju iekārtu – balss un datu pārraides aparatūras ražotājs no Latvijas. Uzņēmums nodarbojas ar digitālas mikroviļņu radio aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu. SAF Tehnikas ražotie produkti nodrošina bezvadu telekomunikāciju risinājumus digitālai balss un datu pārraidei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us