RIM PlayBook planšetdators atbalstīs Android programmas

Uzņēmumam Research In Motion pašlaik daudz kas ir atkarīgs no gaidāmā PlayBook planšetdatora panākumiem tirgū. Lai gan Android pašlaik piesaista uzmanību saistībā ar Motorola veidoto Xoom planšetdatoru, RIM plāno “nozagt” daļu šīs uzmanības.

[i]Bloomberg[/i] ziņo, ka PlayBook operētājsistēma ļaus darboties ar Android programmām. Tiek ziņots, ka RIM paši veido šo savietojamību, taču Kanādas uzņēmums atteicies šo informāciju komentēt. PlayBook pamatā ir QNX programmatūra, kurai ar Android ir kopīgs Posix standarts.

[img]http://datuve/images/upload/20110214164041.jpg[/img]
Analītiķi uzskata, ka pieeja Android programmām (vairāk nekā 130 tūkstošiem) savienojumā ar BlackBerry iespaidīgajiem drošības risinājumiem varētu būt pietiekami interesanta lieta, kas piesaistītu patērētāju uzmanību. Neatkarīgais analītiķis Četans Šarma skaidro: “Ja Android programmu darbība RIM veidotajā operētājsistēmā nebūs traucēta, šis fakts varētu padarīt platformu pievilcīgāku patērētāju vidū, jo RIM mīnuss pašlaik ir programmatūras trūkums.”

Šāda izvēle uzņēmumam varētu izrādīties ļoti veiksmīga, jo pagājušā gada pēdējā ceturksnī Android planšetdatoriem piederēja 22% liela tirgus daļa, turklāt Android operētājsistēmai pašlaik ir aptuveni sešas reizes vairāk programmu nekā RIM App World.

[img]http://datuve/images/upload/20110214164258.jpg[/img]
[url=http://www.dailytech.com/RIM+PlayBook+Tablet+to+Offer+Android+Apps/article20893.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us