RIM planšetdatoram būs neredzēta operētājsistēma

[i]The Wall Street Journal[/i] ziņo, ka RIM gatavojas prezentēt savu jauno planšetdatoru, kas iepriekš tika dēvēts par „Blackpad”, jau nākamnedēļ, konferencē Sanfrancisko. Līdz šim nebija zināms, ka planšetdatoram būs nevis BlackBerry 6 OS, bet gan pilnīgi jauna operētājsistēma, ko veido [i] QNX Software Systems[/i].

RIM iegādājās šo uzņēmumu šogad, un analītiķi raksturoja šādu rīcību kā centienus atjaunot RIM patentēto operētājsistēmu, kas cīnās pret tādiem konkurentiem kā Android un iOS. BlackBerry veidotāji ir centušies pārliecināt izstrādātājus veidot aplikācijas viņu ierīcēm, savukārt Google un Apple jau padarījuši aplikācijas par savu platformu pamatiem. [i]The Wall Street Journal[/i] sniedz informāciju, ka QNX veidotā programmatūra ar laiku nonāks arī BlackBerry ierīcēs.

„Cilvēki, kas strādājuši ar QNX veidoto operētājsistēmu, saka, ka tā ir līdzvērtīga pretiniece Apple un Google veidotajām platformām, un varētu palīdzēt cīņā pret sūdzībām, ka RIM veidotās ierīces ir lēnas, nestabilas un tām grūti izveidot aplikācijas,” raksta [i]The Wall Street Journal[/i].

RIM gan nav atklājuši īpaši daudz informācijas par gaidāmo planšetdatoru. Ir zināms, ka tam būs 7 collu skārienjutīgs displejs, vismaz 1 kamera un Bluetooth savienojamība. Lai pieslēgtos mobilajiem tīkliem, būs nepieciešams piesaistīts BlackBerry viedtālrunis.

Jau iepriekš tika baumots, ka RIM planšetdators veikalu plauktos varētu nonākt jau šogad. [i]The Wall Street Journal[/i] ziņo, ka tiek plānots planšetdatora tirdzniecību uzsākt šī gada 4.ceturksnī.

[img]http://datuve/images/upload/20100923124554.gif[/img]
RIM ir tikai viens no daudzajiem ražotājiem, kas vēlas iesaistīties planšetdatoru tirgū, cenšoties atkārto vismaz daļu Apple iPad panākumu.

[url=http://www.dailytech.com/RIM+Tablet+to+Sport+New+OS+Droid+X+Gets+Froyo/article19686.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us