Rīgā tiek atklāts Apple Center

Šodien pulksten 10 no rīta durvis ver pirmais Apple Center veida Apple datortehnikas veikals Baltijā.
Apple Center tapis sadarbojoties a/s Capital un Apple Computer. Šā centra mērķis ir paplašināt Apple Computer datoru un datortehnikas pieejamību un servisu Rīgā un Latvijā.
Centrā izstādīti un katram pieejami Apple datori un iPod multimedijas spēlētāji, piederumi un programmatūra. Tāpat, Apple centrā būs pieejamas konsultācijas par labākajiem piedāvājumiem poligrāfijas, video un audio jomās, kurās Apple tehnoloģijas ir izsenis nodrošinājušas finansiāli efektīvus un laika gaitā pārbaudītus risinājumus.

Apple Computer ir 1976. gadā dibināta ASV datorkompānija, kura revolucionizēja IT un radīja personālo datoru kā tādu, kuru mēs pazīstam šodien.
Starp Apple Computer ieviestajiem izgudrojumiem ir pirmais personālais dators, kuram ir grafiskais lietotāja interfeiss, pirmais personālais dators, kurš izmanto peli kā ievades manipulātoru, pirmais personālais dators, kuram bija pilnkrāsu grafiskā karte, pirmais plaši pieejamais lāzerprinteris, kurš līdz ar tam laikam jaudīgajām grafiskajām iespējām revolucionizēja poligrāfiju.
Apple turpina būt vadoša IT tehnoloģiju izstrādātāja –šobrīd tā vislabāk ir atpazīstama ar tās personālajām darba stacijām – Power Mac, Mac mini un plaši atpazīstamajiem iMac personālajiem datoriem, pārnēsājamajiem datoriem – Mac Book un MacBook Pro kā arī ar mūzikas industrijā revolūciju radījušo iPod un iTunes mūzikas veikalu.
Apple Computer ir viens no pasaulē visatpazīstamākajiem zīmoliem.
2005. gadā Apple Computer apgrozījums sasniedza 13.8 miljardus ASV dolāru. Kompānijas ietvaros visā pasaulē ir nodarbināti vairāk kā 1500 cilvēku.
Plašāka informācija par Apple Computer, piedāvāto IT tehnoloģiju klāstu un datoriem pieejama [url=http://www.apple.com]http://www.apple.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us