Ricoh prezentē apbrīnojami dārgu digitālo fotokameru Caplio GX200

Ricoh pagājušajā nedēļā prezentējis jaunu kompaktklases fotokameru Caplio GX200, kas paredzēta kā GX100 aizvietotāja. Atšķirībā no lielākās daļas jauno kameru, kas veikalos nonāk vairākus mēnešus pēc prezentācijas, 350 mārciņas vērtā GX200 Eiropas Savienībā būs pieejama jau jūlija sākumā.

Jaunā kamera mantojusi priekšgājēja 24-72mm ekvivalenta trīskāršās tālummaiņas objektīvu, visas manuālās iestatīšanas iespējas un tādu interesantu un samērā neizprotamu iespēju kā noņemamu elektronisko skatu meklētāju (papildus opcija). Jaunajam modelim CCD sensora izšķirtspēja palielināta līdz 12 miljoniem pikseļu, kas ļauj ne tikai uzņemt lielākus, bet arī kvalitatīvāk apstrādājamus attēlus. Tā pat palielināts ekrāna izmērs, kas nu ir 2,7 collas. Mūsdienu kameru populārāko problēmu – trokšņus – GX200 reducēs ar Smooth Imaging Engine III attēlu procesora palīdzību, kas ir pavisam jauns produkts Ricoh saimē.

[img]/images/upload/ricohGX200_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/ricohGX200_2.jpg[/img]
Varētu rasties jautājums kamdēļ gan maksāt šādu cenu par kameru, kura, šķietami, neatšķiras no 100 latus vērta Canon. Viss slēpjas detaļās! Piemēram, Ricoh Caplio GX200 ir aprīkots ar elektronisku līmeņrādi, kas palīdzēs nofotografēt taisnu attēlu. Tā pat iespējams regulēt katru krāsu toni atsevišķi (zaļais, magenta, zilais un pat „dzintara”) kā pirms fotografēšanas, tā arī pēc foto uzņemšanas, kad attēls jau gozējas atmiņas kartē. Jādomā, ka savu cenu Ricoh produkts attaisnos godam un arī šī kamera iegūs daudzas atzītas balvas, gluži kā 2007. gadā prezentētā GX100.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us