Ricoh atjauninājuši ūdensizturīgo kameru klāstu ar G600 modeli

Daivings jeb niršana kļūst aizvien populārāks vaļasprieks un, pateicoties lētām avio biļetēm un augošām algām, aizvien vairāk tautieši to sāk piekopt. Bet ko darīt, ja vēlamies šos brīnišķīgos skatus arī iemūžināt? Ricoh nākuši klajā ar jaunu kompaktkameru, kas ir smilšu un ūdens izturīga – tātad ideāli piemērota niršanai un pludmalei.

Ricoh G600 ir jaunākais kompānijas modelis, kas veikalu plauktos nostāsies līdzās jau 2006. gadā prezentētajam un šobrīd joprojām pieejamajam Ricoh Caplio 500G Wide. Ricoh G600 ir tikai 260 gramus smags, tā izmēri – 116.5 x 68 x 32 mm. Šajā izmērā kompānija ielikusi ne tikai 2,7 collu ekrānu, bet arī 10 megapikseļu matrica kvalitatīvu foto uzņemšanai. Par spīti tam, ka G600 ir mazāks un vieglāks, tas nebūt nav mazāk izturīgs – joprojām bez problēmām iespējams pārdzīvot kritienu no 1,5 metru augstuma (kritiena tests veikts uz 26 dažādām virsmām, atbilst ASV standartiem).

[img]/images/upload/Ricohg600.jpg[/img]
Kamerai ir pieckārša tālummaiņa un samērā plata leņķa lēca (ekvivalenta 28-140mm), kas piedāvā makro fotogrāfiju uzņemšanu pat no 1 cm attāluma. Papildus pieejama arī uzskrūvējama lēca, lai iegūtu vēl platāku – 22mm – leņķi. Aktīvajai izklaidei dažreiz var noderēt spēcīgā zibspuldze, kas gaisā spēj izgaismot 10m attālumā esošus priekšmetus. Tiesa, pats ražotājs nodrošina ūdens izturību tikai viena metra dziļumā, tādēļ nopietnākai niršanai nāksies iegādāties pienācīgāku ekipējumu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us